SOS dětské vesničky hledají kandidáty/ky na pozici:

Metodik doprovázení pěstounů

Hlavní pracovní náplní této pozice je zodpovědnost za odbornou podporu doprovázení pěstounských rodin. Zároveň zodpovědnost za oblast standardů sociálních služeb v pěstounské péči, metodik a závazných dokumentů.

Náplň práce podrobněji:

• Podpora vzdělávání a rozvoje zaměstnanců v doprovázení a pěstounů

• Podpora v rámci organizace v oblasti kvality poskytovaných služeb

• Participace na rozvoji nových projektů

• Mezinárodní komunikace a spolupráce

• Revize a koordinace standardů služeb, které organizace poskytuje

• Sledování aktuální legislativy, předpisů organizace a následná implementace do standardů služeb

• Spolupráce s odbornými specialisty jednotlivých oddělení organizace

• Komunikace a spolupráce s orgány státní správy (magistráty, krajské úřady apod.)

• Shromažďování statistických dat pro potřeby reportingu a práce se systémem pro sběr dat

• Další administrativní činnost

Požadavky:

• VŠ vzdělání sociálního směru (preferujeme vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)

• Minimálně 2 roky praxe v oblasti doprovázení

• Výborná znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, případně zákona č. 359/1999 Sb. o sociálně právní ochraně dětí

• Výborná znalost českého jazyka, komunikativní znalost angličtiny

• Otevřená a empatická osobnost se smyslem pro týmovou práci

• Uživatelská znalost MS Office

• Časová flexibilita a zájem o smysluplnou práci v neziskové organizaci

• Řidičský průkaz sk. B (služební cesty v rámci celé ČR)

Výhodou:

• Zkušenost s lektorskou činností

Nabízíme:

• Zajímavé pracovní uplatnění v mezinárodní neziskové organizaci

• Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání

• Příjemné pracovní prostředí v přátelském týmu

• Možnost dlouhodobé spolupráce

• Podíl na aktivitách SOS dětských vesniček

Datum nástupu: Dohodou podzim 2019

Místo pracoviště: Strakonická 98, Lahovičky

Forma: Hlavní pracovní poměr – možnost zkráceného úvazku

Společnost
SOS dětské vesničky, z.s.
Adresa
Strakonická 98, Praha – Lahovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Právní služby, Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Advokát, Inspektor, Sociální pracovník, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.