CreaSoft, s.r.o.

Specialista technické podpory

U nás budete:

Mít na starosti skupinu klientů, pro které budete technickou a odbornou podporou ve využívání jednoho z našich vlastních softwarových produktů. Naši klienti jsou pracovníci firem, které se zabývají zprostředkováním finančních produktů - poradenské firmy, pojišťovny, brokerské společnosti. Znamená to:

- Analýzu jednotlivých požadavků klientů, vyhodnocování priorit a jejich vyřešení nebo předání do dalších oddělení, monitoring SLA.
- Podílet se na nasazování našich systémů u klientů a zaškolování.
- Vyhledávat příležitosti ke zdokonalení systémů, omezování rutinní činnosti a návrh způsobů automatizace.
Teď rosteme, takže je možnost posunout se dál. Můžete dostávat na starosti komplexnější požadavky, začít se více starat o klienty a rozvoj produktů, nebo se více věnovat IT analýze.

Potřebujete umět:

Chce to hlavně chuť být v první linii práce s klienty, vyjasňovat si požadavky, pomoci jim a poradit. Důležité je umět si dobře rozvrhnout práci, cítit zodpovědnost za správné vyřešení požadavku, samostatné analytické myšlení, strukturované uvažování a také schopnost porozumět tomu, jak fungují finanční produkty. Detaily vás naučíme!

Co vás u nás může bavit:

Jsme česká firma, která si svojí dobrou pozici na trhu vybudovala na základě vlastní jedinečné odbornosti v oblasti vývoje software a finančního poradenství.

Máme tady k sobě všichni blízko. Pokud máte nápad, stačí zajít za jedním ze zakladatelů, kteří sedí ve vedlejší kanceláři a probrat to. A pokud to má smysl, hned se do toho pustíme.

V týmu podpory zákazníků si vybudujete hlubokou znalost našich produktů i svých zákazníků. Díky tomu jste nepostradatelným člověkem, který se podílí na všech změnách a inovacích produktů.

Díky těsné spolupráci s vývojáři proniknete do i hloubky procesů vývoje softwaru. Zároveň se naučíte leccos z oblasti zprostředkovatelského obchodu.

Co u nás naopak nenajdete: Nekonečné fronty telefonátů od klientů, 24/7 služby, složité procesy, když něco potřebujete vyřešit, nevšímavost a nepřítomnost šéfů.


Informace o pozici

Společnost
CreaSoft,s.r.o.
Adresa
U libeňského pivovaru 63/2, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.


CreaSoft,s.r.o., Klára Trávníčková
731 134 984