SOS dětské vesničky hledají kandidáty/ky na pozici:

Asistent/ka Projektového oddělení

Hlavní pracovní náplní této pozice je podpora Projektového oddělení organizace v oblasti veřejných grantů a dotací se zaměřením na sociální služby.

Náplň práce podrobněji:

• Spolupráce na získávání dotací z vhodných národních nebo evropských dotačních programů

• Spolupráce na zpracovávání žádostí, včetně technické a projektové dokumentace

• Spolupráce na administraci evropských a mezinárodních projektů

• Zodpovědnost za zajištění dokumentů předkládaných k žádostem o dotace či granty

• Průběžná kontrola čerpání dotací (ve spolupráci s účetním oddělením)

• Zodpovědnost za účtování mzdových nákladů dle jednotlivých dotací

• Spolupráce na vyúčtování dotací

• Zodpovědnost za aktualizace příslušných pověření a registrací organizace, aktualizace údajů ve veřejných rejstřících, registru sociálních služeb apod.

• Kontrola čerpání státních příspěvků (ve spolupráci s účetním oddělením)

Požadavky:

• SŠ s maturitou

• Anglický jazyk na komunikační úrovni

• Výborná znalost českého jazyka

• Uživatelská znalost MS Office

• Zájem o problematiku grantů a dotací

• Základní znalosti v oblasti účetnictví

• Spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost

• Schopnost spolupracovat v týmu

• Zájem o dlouhodobou spolupráci

• Motivace pro práci v neziskové organizaci pomáhající dětem

Výhodou:

• Orientace v oblasti sociálních služeb

• Zkušenost s přípravou projektové dokumentace

Nabízíme:

• Zajímavé pracovní uplatnění v mezinárodní neziskové organizaci

• Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání

• Příjemné pracovní prostředí v přátelském týmu

• Možnost dlouhodobé spolupráce

• Podíl na aktivitách SOS dětských vesniček

Datum nástupu: Září 2019

Místo pracoviště: Strakonická 98, Lahovičky

Forma: Hlavní pracovní poměr

Společnost
SOS dětské vesničky, z.s.
Adresa
Strakonická 98, Praha – Lahovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace