Úspěšné komerční obchodní centrum DBK Praha, a.s. vypisuje výběrové řízení na pozici

Marketingový specialista

Náplň práce:

  • Spolupráce na tvorbě marketingového plánu
  • Zajišťování marketingových a propagačních aktivit
  • Spolupráce na návrhu vizuálu jednotlivých akcí a korporátních tiskovin
  • Správa a zajištění firemních materiálů a obchodních propagačních materiálů (komunikace s grafickým studiem, příprava podkladů, zajištění tisku)
  • Příprava a realizace sezónního magazínu pro zákazníky
  • Podpora PR činností (příprava a vydávání tiskových zpráv, příprava pravidelného e-mailového newsletteru a jeho rozesílání)
  • Zajištění on-line prezentace obchodního centra
  • Zodpovědnost za vzhled obchodního centra (navigace, výzdoba…)
  • Komunikace s nájemci

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání – ideálně se zaměřením na žurnalistiku, fotografii, grafický design nebo marketing.
  • Praxe v oboru vítána
  • Kreativní přístup
  • Zkušenosti s CopyWritingem výhodou
  • Dobrá znalost českého jazyka
  • Organizační dovednosti, komunikační a prezentační schopnosti
  • Aktivitu, iniciativu, energičnost, komunikativnost a chuť učit se nové věci
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Příjemné, seriózní a milé vystupování
  • Práce s PC na uživatelské úrovni (MS Office, grafické a prezentační programy)
  • Znalost programů v InDesign nebo Photoshop výhodou
  • Znalost AJ minimálně na středně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny ”B”

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti
  • Nástup dle dohody
  • Možnost uplatnění dosavadních zkušeností a další rozvoj
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příležitost podílet se na rozvoji firmy
  • Stravenky, benefity v rámci OC, možnost fitness zdarma

V případě zájmu o pracovní pozici nám pošlete Vaše CV v čestině, motivační dopis a ukázky Vaší dosavadní práce nejpozději do 20.8.2019. Výše uvedená pracovní pozice není pozicí manažerskou.

Možno i na částečný úvazek.

Společnost
DBK PRAHA a.s.
Adresa
Budějovická 1667/64, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Asistent v médiích, reklamě, PR, Specialista PR, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.