Slavia pojišťovna, moderní dynamická společnost s tradicí, rozšiřuje svůj kolektiv o pozici:

Likvidátor škod na zdraví z POV

Náplň práce:

· likvidace škod na zdraví z POV
· komunikace s klienty, právními zástupci, makléři a externími partnery
· práce se správním systémem pojišťovny

Požadujeme:

· minimálně středoškolské vzdělání
· praxi v pojišťovnictví minimálně 3 roky
· znalost procesu likvidace škod na zdraví
· orientaci v oblasti pojistného práva
· vysokou úroveň verbálního i písemného projevu
· uživatelskou znalost práce s PC (MS Word, Excel, Outlook)
· dobré organizační schopnosti
· flexibilitu, odolnost vůči stresu
· vysoké pracovní nasazení, proaktivní přístup
· pečlivost, preciznost, spolehlivost, zodpovědnost
· kultivovaný verbální a písemný projev

Nabízíme:

· hlavní pracovní poměr na dobu určitou s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou
· možnost osobního a profesního růstu
· různorodou a zajímavou práci v přátelském kolektivu
· mzdové ohodnocení s bonusovou složkou mzdy
· zázemí a stabilitu silné české finanční skupiny
· 5 týdnů dovolené
· flexibilní pracovní dobu
· zaměstnanecký mobilní tarif
· zaměstnaneckou slevu při sjednání pojištění u Slavia pojišťovny
· možnost získat kartu MultiSport
· nástup dle dohody

Společnost
SPGroup a.s.
Adresa
Revoluční 655/1, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Pojišťovnictví, Likvidátor pojistných událostí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Slavia pojišťovna a. s., Ing. Jiří Peroutka