Zajímá tě práce s Big Data v cloudu? Chceš se podílet na vývoji analytických řešení nad největším vzdělávacím datasetem na světě?

Do našeho týmu hledáme kolegyni či kolegu sdílející vášeň pro řešení výzev a chutí se učit. Náš tým je zodpovědný za návrh a vývoj analytických řešení. Využíváme data napříč širokým spektrem produktů spojených s problematikou vzdělávání.

Připoj se k nám a staň se součástí světově největší společnosti v oboru vzdělávacích technologií. S našimi produkty pracuje téměř 20 tisíc institucí a denně je používají miliony uživatelů.

Data Senior Software Engineer

Na jakém projektu aktuálně pracujeme?

V současnosti věnujeme veškeré úsilí projektu Blackboard Data, jehož součástí je vývoj nástrojů pro sběr dat napříč produkty v rámci naší SaaS EdTech platformy. Ta zahrnuje cloudové implementace aplikací Learn, Open LMS, Collaborate, Safe Assign a Ally. Data jsou následně zpracovávána a ukládána v doménově orientovaném kanonickém modelu, který je zpřístupněn skrze REST API, React UI, integraci s nástroji business intelligence či přímým přístupem k datům.

S čím se každý den potýkáme?

 • Přenosy dat
 • Datové modelování
 • Přeměna strukturovaných, semi-strukturovaných i nestrukturovaných dat v informace
 • Prediktivní algoritmy a modelování
 • Podpora rozhodovacích procesů
 • Automatizace procesů
 • Bezpečnost dat

Co k tomu používáme?

 • Snowflake - datový sklad v cloudu
 • AWS - od databází po serverless řešení
 • SQL, Java, Python, HTML, Javascript (AngularJs, React)
 • Microsoft SQL Server, Oracle Database, PostgreSQL
 • GIT, Bitbucket, Jenkins, Apache Airflow
 • Windows / macOS - vybereš si!
 • Eclipse / IntelliJ IDEA / NetBeans / Atom / Notepad++ / Vi / ... je to na tobě!

Co od tebe očekáváme?

Důležitá je chuť se učit, zajímat se, vzdělávat se … něco neznáš? Tím líp! Máš možnost se to u nás naučit. Jedná se o seniorní pozici, takže bys už měl mít nějaké zkušenosti s vývojem v objektově orientovaném jazyku nebo s vývojem databází. Teď se určitě ptáš, jestli máš dostatečné zkušenosti … tak to nech na nás a neboj se přihlásit!

Co ti nabízíme?

Máme příjemné kanceláře vedle parku Lužánky u zastávky Pionýrská. V našem týmu panuje rodinná atmosféra a jsme otevření novým myšlenkám a nápadům. Do všeho tě zaškolíme a budeme tě podporovat v dalším vzdělávání (máme např. LinkedIn Learning). Budeš mít také příležitost komunikovat s kolegy po celém světě.

Benefity

Máme stravenky, ovoce a zeleninu, nápoje všeho druhu, týden dovolené navíc, plně hrazené multisport karty, lekce angličtiny v pracovní době, příspěvek na penzijko, kolektivní životní pojištění, parkování v areálu, zázemí pro cyklisty ...


Informace o pozici

Společnost
Blackboard Czech s.r.o.
Adresa
Kotlářská 989/51a, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Blackboard Czech s.r.o., Veronika Ďuranová
+420 605 250 586