Prague Casting Services a.s., slévárna přesného lití, dodavatel klíčových dílů pro letecké motory, plynové turbíny a jaderné reaktory přijme zaměstnance na pozici

IT Analytik

IT Analytik

Náplň práce:

- Vytváření analýz dat z ERP systému a dalších datových zdrojů (převážně v MS Excel)
- Správa a rozvíjení funkčností ERP systému
- Školení uživatelů informačního systému
- Správa databázového serveru MS SQL
- Podpora dalších úseků při měsíčních, ročních závěrkách a inventurách.
- Zodpovídá za dokumentaci vytvořených analýz
- Řeší problémy při využívání ERP systému a vytvořených analýz
- V rámci zastupitelnosti řeší běžné administrátorské úkoly (správa serverů, tiskáren, sítě, software, podpora uživatelů, archivace dat, komunikace s dodavateli IT služeb, apod.)

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- znalost jazyka SQL
- velmi dobrá znalost práce na PC (programátorská znalost MS Office)
- obecný rozhled v IT
- AJ na pasivní úrovni (práce s technickou dokumentací)
- zodpovědnost, ochota se učit, spolehlivost, schopnost řízení komplexních projektů

Nabízíme:

- HPP s možností nástupu ihned nebo dohodou
- zajímavou práci ve slévárně, která odlévá výrobky na úrovni složitosti, která je v ČR jedinečná
- odpovídající platové ohodnocení, finanční prémie v rámci schváleného motivačního programu, další firemní benefity (týden dovolené navíc, penzijní připojištění, závodní stravování, výuka anglického jazyka, flexibilní začátek / konec pracovní doby)

Společnost sídlí v Praze mezi stanicemi metra Radlická a Jinonice.

Zájemce žádáme o zaslání strukturovaného životopisu.

Společnost
Prague Casting Services a.s.
Adresa
Radlická 227/107, Praha – Radlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Databázový specialista, Project Administrator, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel