Pojďte pracovat do firmy, která je světovou špičkou ve svém oboru.

Jsme česká společnost, působící na IT trhu již 15 let. Jako jediní v Česku a na Slovensku dokážeme implementovat všechny přední technologie pro správu mobilních zařízení ve firmách. Je jedno, zda jsou to zařízení s iOS, Android, Windows i macOS a zda jich je deset nebo tisíc – se vším si hravě poradíme.
Jsme členy Global Enterprise Mobility Alliance (GEMA) a partnery nejvyšší úrovně společností VMware, MobileIron či Samsung.
Naše služby zahrnují celý životní cyklus firemních mobilních zařízení – od poradenství při nákupu, přes výběr optimální technologie, její implementaci až po profesionální zákaznickou podporu, díky které jsme ve svém oboru výjimeční.
Do našeho zákaznického portfolia patří instituce státní správy, velké tuzemské firmy, banky i globální korporace.
Pokud se o nás a naší práci chcete dozvědět víc, můžete zde: www.system4u.cz/mobilni-reseni-emm-mdm/

Junior IT administrátor

Protože stále rosteme, hledáme do týmu podpory šikovného “IT juniora”, který nám pomůže dál budovat dobrou pověst naší firmy.

Co Vás čeká:

  • Po zapracování budete v denním kontaktu s IT specialisty našich zákazníků. Ti se na Vás budou s důvěrou obracet při problémech se správou flotily jejich mobilních zařízení, změnách v nastavení bezpečnostních politik, testování a nasazení nových mobilních aplikací či zařízení.
  • Budete s nimi komunikovat vzdáleně, a to převážně česky, ale sem tam si procvičíte i Vaši znalost angličtiny. A to nejen písemně ale i ústně.
  • Naši zákazníci u nás oceňují, že dokážeme problémům předcházet. Budete tedy provádět pravidelné kontroly jejich systémů, navrhovat aktualizace či úpravy konfigurací, upozorňovat je na blížící se expirace certifikátů atd.
  • V zádech u toho budete mít vždy ostřílené kolegy - špičky v oboru, kteří Vám hlavně v začátcích budou oporou

Co od Vás požadujeme:

  • Nadšení pro mobilní technologie
  • Ochotu se rychle učit a přizpůsobovat novým trendům
  • Schopnost domluvit se, nejen v angličtině
  • Zodpovědnost, pečlivost, prostě vlastnost řešené věci dotahovat
  • Plusem je předchozí praxe s IT podporou uživatelů, základní znalosti Active Directory, síťování atd.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Pestrou práci, při které se zaručeně nebudete nudit
  • Příjemné a neformální pracovní prostředí v centru města
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Inspirující kolektiv, který Vám pomůže profesně růst a se kterým se budete i dobře bavit na mimopracovních akcích
  • Posílení Vašich odborných kompetencí prostřednictvím interních i externích školení a certifikací
  • Zdokonalování Vaší angličtiny formou kurzů přímo na pracovišti
  • Pokud s námi zůstanete, pak i možnost podílet se na úspěchu firmy prostřednictvím zaměstnaneckých akcií
  • Ostatní benefity rádi probereme na osobním setkání

Za System4u a.s., Jitka Šafářová

Společnost
System4u a. s.
Adresa
Lidická 1879/48, Brno – Černá Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce operačních systémů a sítí, Pracovník help desku, Support IS, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.