Český národní panel poskytujeme svým klientům respondenty pro sociologické a marketingové výzkumy. Jsme dceřinou společností výzkumných agentur Nielsen Admosphere, NMS Market Research a STEM/MARK.

Hledáme zaměstnance na pozici Project manager ve výzkumu trhu.

Koordinátor projektů výzkumu trhu s láskou k číslům

Náplň práce

  • e-mailová a telefonická komunikace s klienty - v ČJ i AJ
  • zhodnocení realizovatelnosti poptávaných projektů a kalkulace ceny
  • správa online výzkumů v naší aplikaci (nastavení parametrů výzkumu, výběr a pozvání respondentů, kontrola plnění kvót)
  • fakturace uzavřených projektů
  • možnost podílet se na získávání nových zákazníků (vyhledávání potenciálních klientů, podíl na přípravě newsletterů, oslovování mailem a telefonicky, účast na zahraničních veletrzích)

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání; VŠ sociologického/ekonomického směru, příp. praxe v oboru je výhodou, ale není nutná - základy vás rychle naučíme
  • plynulou anglickou komunikaci slovem i písmem; vítaná je znalost jazyků okolních zemí (polština, slovenština nebo maďarština)
  • dobrou znalost MS Office (Excel)

Nabízíme

  • motivační platové ohodnocení (fixní + variabilní výkonová složka)
  • zajímavou pracovní náplň s možností profesního rozvoje
  • práci v menším přátelském kolektivu
  • zaměstnanecké benefity: stravenky, mobilní telefon, výuka angličtiny, 5 týdnů dovolené
  • pracoviště v místě s dobrou dopravní dostupností

Společnost
European National Panels s.r.o.
Adresa
Chlumčanského 497/5, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Slovenština (Pokročilá) nebo Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Marketingový analytik, Project Manager, Sociolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.