Působíme v oblasti scénické tvorby a interiérového designu již patnáct let. Jsme významným českým dodavatelem v oblasti televizní, filmové a divadelní výroby. Dodáváme vybavení a dekorace pro eventy, realizujeme výstavy a veletržní expozice. Ve SCENOGRAFII si zakládáme na univerzálnosti, pružnosti, rychlosti, kvalitě a individuálním přístupu.

Tiskař až 36 000 kč/HPP

TISKAŘ - až 36 000 kč /HPP

Hledáme do týmu zkušeného tiskaře/ku s praxí , který má zájem o nestereotypní práci v zakázkové výrobě.

POŽADUJEME: SŠ s maturitou v oboru polygrafie, grafika nebo obdobně.

Doloženou praxi v oblasti polygrafie, zkušenosti se signmakingem, zvládání práce v grafických programech a znalost DTP - Adobe CS, Corel, časovou flexibilitu a organizační schopnosti, komunikativnost, ŘP sk. B, Angličtina výhodou

NÁPLŇ PRÁCE: zpracovávání jednotlivých zakázek, předtisková příprava, tisk na tiskárně HP Latex 335, obsluha řezacího plotru, laminátoru, polepy, komunikace s klienty a dodavateli.

NABÍZÍME: nástup ihned nebo po domluvě, pracovní smlouvu, mladý kolektiv jednosměnný provoz, osobní přístup k zaměstnancům, stravenky, firemní telefon, referenční zakázky

36 000,- /HPP

Společnost
SCENOGRAFIE s.r.o.
Adresa
Černokostelecká 1168/90, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl, Tiskař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel