Communication/ PR administration & technical support

Pro významnou holdingovou společnost hledáme do týmu kolegyni/ kolegu na pozici Communication administration and technical support která/ý bude zodpovědný za práci s texty v ČJ a AJ, překlady, práci s grafickými programy a drobnou administrativu pro externí i interní komunikaci.

Požadavky:

  • Vzdělání: SŠ/SOŠ/VŠ v oboru Marketing, Média
  • Výborná angličtina nejlépe bilingvní znalost ČJ/AJ
  • Pokročilá úroveň znalosti programů Adobe (Photoshop, Indesign, Premiere)
  • Pokročilá znalost práce s MS Powerpoint a Word; Prezi výhodou
  • Min. půl roku praxe v oboru (nová média/grafický design/marketing)
  • Samostatnost, proaktivitia, pečlivost, ochota, týmovost,

Náplň práce:

  • Technická a obsahová podpora Intranetu
  • Technická a obsahová podpora firemního časopisu
  • Zodpovědnost za propagační předměty
  • Podpora v rámci grafického designu (letáky, diplomy, prezentace, dokumenty)
  • Překlady textů do/z AJ, editace textů v AJ
  • Fotografování interních událostí a zaměstnanců
  • Technická a administrativní podpora
  • Příprava prezentací a meetingů
  • Zodpovědnost za zpracování služebních cest oddělení
  • Evidence faktur útvarů komunikace a marketingu

Nabízíme:

  • Různorodou práci v týmu komunikace
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení a benefity
  • Práci v příjemném a přátelském prostředí
  • Sídlo společnosti v širším centru Prahy
  • Dlouhodobou spolupráci, smlouvu na dobu neurčitou
  • Možnost nástupu možný ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v ČJ a AJ.

Společnost
OPENN s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na vzdělání, Bonusy/prémie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Administrativa, Grafik, Marketingová komunikace, Online Marketing, DTP operátor, Specialista marketingu, Asistent v médiích, reklamě, PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura