Cesta integrace, o. p. s. vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník (popřípadě pracovník v sociálních službách) nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Klub Cesta v Říčanech. Výše úvazku 1,0 nebo 0,5.

Náplň práce:

· sociální a volnočasová práce s dětmi a mladými lidmi v klubu a v terénu ( v Říčanech u Prahy a blízkém okolí)

· týmová práce, porady, supervize, vzdělávání, spolupráce s dalšími institucemi

Nabízíme:

· pohodový kolektiv

· práce je vhodná i pro studenty sociální práce, psychologie, speciální pedagogiky a pedagogiky

· supervizi a metodickou podporu, možnost dalšího vzdělávání

· služební telefon, notebook, částečně flexibilní pracovní dobu a home office

Požadujeme:

· zájem o práci s dětmi a mládeží, ochotu pracovat odpoledne a večer

· způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost,

· otevřenou komunikaci – přijímat i poskytovat konstruktivní kritiku, přiměřeně řešit konflikty,

· spolehlivost – dodržovat časy, termíny, plnit úkoly,

· kreativitu a proaktivitu - přinášení nápadů a schopnost je realizovat,

Výhodou:

· ukončené či započaté VŠ či VOŠ vzdělání v sociální, psychologické nebo pedagogické oblasti

· zkušenost s prací v nízkoprahových službách

· teoretická a praktická znalost standardů kvality sociálních služeb

· řidičský průkaz skupiny B

Váš životopis s fotografií a motivační dopis zasílejte prosím přes jobs.cz, práce.cz či na email uvedený na www.cestaintegrace.cz

Termín nástupu: ihned, od září 2019, nebo dle dohody.

K ústnímu pohovoru zveme vybrané uchazeče.

Vyhrazujeme si právo prodloužit či zrušit výběrové řízení, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Více informací o organizaci a pracovní pozici na 728 677 285, www.cestaintegrace.cz

Společnost
Cesta integrace, o.p.s.
Adresa
Na Obci 2049/9, Říčany
Masarykovo náměstí 6/17, Říčany
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.