Broker Trust je největší a nejrychleji rostoucí brokerpool (servisní organizace) pro finanční poradce a zprostředkovatele v ČR. Již od roku 2001 vytváří pevné základy finančně poradenským firmám.

O špičkové zázemí pro více než 2 000 aktivních poradců se denně stará přes 100 profesionálů na centrále společnosti. Rozsah poskytovaných služeb dokresluje téměř 500 finančních produktů v nabídce. To umožňuje spolupracujícím poradcům pokrýt všechny finanční potřeby svých klientů.

Služby Broker Trustu dnes využívají stovky poradenských firem od jednotlivců až po velké síťové firmy. Broker Trust je tak respektovaným partnerem bank, pojišťoven, investičních společností a dalších finančních institucí.

Projektový a produktový manažer

„Projektový a produktový manažer v BrokerTrustu je opravdu velmi komplexní pozice. Slučuje v sobě procesního analytika, projektového manažera, ale hlavně produktového vlastníka – člověk ví o všem, co se na jeho produktech děje. Hledáme hvězdu s agilním přístupem, která se nebojí postavit čelem velkým výzvám. Náš cíl není skromný – chceme mít nejlepší nástroje a služby pro všechny naše poradce.“

Martin Gyurák, Manažer segmentu úvěry a hypotéky

Co bude Váš denní chleba?

 • Stanete se reálným vlastníkem produktů a nástrojů pro finanční poradce
 • Budete produkty a nástroje vymýšlet, koordinovat jejich vývoj a následně je vylepšovat
 • Budete sledovat konkurenci i chování poradců, které budeme následně společně analyzovat
 • Své návrhy na změny a vylepšení budete prezentovat přímo vedení společnosti, stejně tak Vám svěřené projekty a jejich postup
 • Následně budete konkrétní změny koordinovat a starat se, aby se vše dotáhlo do zdárného konce ve schváleném čase a budgetu (od sepsání zadání až po nasazení)
 • Nové myšlenky, nástroje a navrhované změny budete testovat přímo s poradci, abychom si byli jistí, že pro ně děláme správné věci
 • Stanete se pravou rukou svého šéfa, takže rozhodně využijete práci s daty v excelu, naučíte se sbírat dostupná data a tvořit z nich analýzy, budete komunikovat s produktovými partnery a mnoho dalšího

Jaké kvality jsou na této pozici klíčové?

 • Akční přístup, neustálé hledání nových možností, jak své aktivity dotáhnout do cíle
 • Znalosti projektového managementu (klasický, nebo agilní)
 • Hypotéky, spotřebitelské úvěry, úvěry ze stavebního spoření a produkty životního a neživotního pojištění pro vás nejsou cizími slovy.

Co Vám můžeme nabídnout?

 • Práci na zajímavých inovativních projektech, které z Vás udělají seniorního Product ownera.
 • Projekty, které budete mít na starosti budou nastavovat pravidla hry na trhu celého finančního poradenství v ČR
 • Standardní balíček benefitů jako je týden dovolené navíc, sickdays, stravenky, flexibilní pracovní doba, dotovaná Multisport karta atd.

Informace o pozici

Společnost
Broker Trust , a.s.
Adresa
Hanusova 1411/18, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Broker Trust , a.s., Agáta Rut