Společnost MARO s.r.o., obchod a projekce, je odborný velkoobchod v oblasti sortimentu topení, plyn, voda, sanitární technika a keramika, inženýrské sítě. Krom velkoobchodního prodeje disponuje koupelnovými studii, čímž se zaměřuje také na dodávky koupelnového vybavení, včetně 3D návrhů.“

OZ velkoobchodu se zaměřením TZB - Liberec

Máte obchodního ducha, výborné komunikační dovednosti, tah na branku? Pak by Vás mohla zaujmout naše nabídka na volnou pozici obchodní zástupce.

Na pobočku v Liberci hledáme kolegu/kolegyni na pozici obchodní zástupce.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Vyhledávání nových zákazníků
  • Pomoc zákazníkům najít nejlepší řešení z naší nabídky
  • Zpracování nabídek
  • Akvizice u stávajících zákazníků
  • Spolupráce na projektech s projektovým oddělením

Co od Vás očekáváme?

  • Praxe nebo vzdělání v oboru TZB
  • Samostatnost, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Odpovědnost, samostatnost
  • Dobrá znalost práce na PC , MS Word, MS Excel
  • Řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič

Co Vám nabízíme:

  • Práci v stabilní společnosti
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Motivující platové ohodnocení
  • Průběžné vzdělávání v oboru
  • Zaškolení na pozici ihned po nástupu

Termín nástupu: možný ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš CV.

V případě, že Váš životopis bude vyhovovat požadované pozici, budeme Vás kontaktovat a rádi se s Vámi osobně setkáme.

Společnost
Maro s. r. o. , obchod a projekce
Adresa
Doubská 1002, Liberec – Liberec VI-Rochlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 20 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.