Charakteristika společnosti:
Společnost DENIM přináší značkové oblečení světových módních domů pro slovenské a české spotřebitele od roku 2002.
V prodejnách ikonických značek Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, G-star Raw, Diesel a Calvin Klein Underwear najdete vždy nejaktuálnejší stylové kousky stejně jako i nadčasovou klasiku.
Vytváříme prostor pro všechny, kterí mají rádi módu a ocení kvalitní materiály a střihy, protože s radostí spojujeme stylové lidi se svými oblíbenými značkami.

Asistent prodeje pro novou prodejnu G-Star ve Fashion arena

Do nové prodejny značky G-Star ve Fashion arena Praha hledáme pozitivně naladěného člověka s vynikajícími prodejními zručnostmi.

Požadujeme

- Výborné komunikační a prodejní zručnosti

- Profesionální vystupování

- Průbojnost a cílevědomost

- Flexibilita a pracovní nasazení

Nabízíme:

- Zázemí stabilní módní značky

- Možnost profesionální sebarealizace

- Různorodá a kreativní práce v mladém a dynamickém kolektivu

- Motivující finanční ohodnocení v závislosti od individuálního výkonu

- Slevy na naše zboží

Náplň práce:

- Budování vztahů se zákazníky

- Aktivní prodej a poradenství

- Příjem, kontrola a prezentace zboží

- Péče o prodejnu

- Inventura

Podmínky výběrového řízení:

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete nám strukturovaný životopis v českém jazyce s fotografií.
Všem uchazečům, kteří se přihlásí do výběrového řízení, odpovíme v nejbližším možném termínu. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Denim retail s.r.o., dáváte souhlas pro zpracování těchto dat v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání.

Společnost
DENIM retail s.r.o.
Adresa
Praha – Štěrboholy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní asistent, Prodavač, Manažer prodejního týmu, Vedoucí úseku prodejny
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

DENIM retail s.r.o., Andrea Paločková