Jsme firma, která od dubna roku 1990 podniká v oblasti cestovního ruchu. Našim klientům zajišťujeme jak letní, tak i zimní dovolenou. Nabídka zájezdů s dopravou je široká: pobytové či poznávací zájezdy, adventy, zájezdy za zábavou, wellness pobyty či aktivní dovolená (cyklo, turistika, lyžování).

Prodejce zájezdů

CK Intertrans s.r.o. hledá zájemce na pozici prodejce lyžařských zájezdů do Francie a letních poznávacích zájezdů.

Požadavky:

min. středoškolské vzdělání s maturitou
šikovné absolventy zaučíme praxe a vzdělání v cestovním ruchu výhodou
znalost francouzského jazyka podmínkou
navíc znalost anglického jazyka výhodou komunikativnost a příjemné vystupování, smysl pro zodpovědnost
zeměpisný přehled, znalost práce s PC
časová flexibilita
chuť učit se nové věci
vztah k zimním sportům, cyklistice, turistice výhodou

Náplň práce:

prodej zájezdů CK, komunikace s individuálními zákazníky, kolektivy, zahraničními partnery, rezervace ubytování a služeb v zahraničí, zejména ve Francii, odbavení části zájezdů
vytváření katalogových a mimo katalogových nabídek

Nabízíme:

příjemný pracovní kolektiv
po zaučení nadstandardní finanční ohodnocení v cestovním ruchu
kreativní práci, která má smysl
finanční zvýhodnění u zájezdů i pro rodinné příslušníky
nástup možný po dohodě.

Práce na plný pracovní úvazek.

Místo výkonu práce: Plzeň, Slovanská tř. 5.

V případě zájmu o tuto práci zašlete svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem na e-mail, do předmětu zprávy uveďte „Prodejce zájezdů Francie“.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi CK Intertrans s.r.o. ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., a ve znění pozdějších předpisů o ochraně osobních údajů, pro účely nabídky volných pracovních pozic na dobu do odvolání Vašeho souhlasu. Současně tímto potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Společnost
CK INTERTRANS s.r.o.
Adresa
Slovanská 467/5, Plzeň – Východní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Francouzština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 24 000 – 29 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.