Skupina VESSAN má za sebou více než 19 let zkušeností v oboru nemovitostí na zahraničním a českém trhu. Klientům poskytujeme komplexní služby se zaměřením na zprostředkování prodeje, pronájmu, prodeje nového bydlení – vlastních developerských projektů, zajištění hypotečního financování a investičního poradenství. V současné době pro klienty spravované portfolio nemovitostí zahrnuje majetek v hodnotě přes 2,5 miliardy Kč.
Klientům, individuálním zájemcům a developerským skupinám přináší VESSAN prostřednictvím svých služeb kromě plného servisu i vždy „něco navíc.“

Realitní makléř - samostatný specialista

VESSAN Reality s.r.o. se sídlem v centru Prahy ve Vodičkově ulici hledá profesionály s jasnou vizí, kteří jsou kreativní a inovativní, mají smysl pro detail a řeší věci s nadhledem, kteří berou každý projekt jako výzvu a jsou schopni dotahovat plány do zdárného konce. Hledáme energické osobnosti s reprezentativním vystupováním a týmovým duchem, kteří ocení práci v inspirativním prostředí. Nabízíme přátelskou atmosféru, toleranci a vstřícnost, ale zároveň požadujeme disciplínu, profesionální přístup a vysoké pracovní nasazení.

Jste ambiciózní a cílevědomý člověk? Chcete náročnou a kreativní práci, která bude Vaší seberealizací? Dovedeme ocenit Vaše profesní cíle, Vaše pracovní odhodlání a nasazení. U nás se naučíte pracovat v souladu s naší filosofií: „Partnerství s námi je zárukou Vaší jistoty.“

Co nabízíme:

Široká databáze vlastních klientů a objektů k prodeji (více než 5000 objektů)
Trvalý přísun obchodních případů, prodej novostaveb a developerských projektů
Kontinuální práce s klientem od vyhledání nemovitosti po jejich prezentaci až po realizaci obchodního případu
Flexibilní začátek a konec pracovní doby
Motivující provizní systém
Právní a marketingová podpora, in-home právní služby
Kancelář, telefon a vozidlo ke služebním účelům
Možnost osobního kariérního růstu v oblasti obchodu s nemovitostmi
Nástup dle dohody, co nejdříve

Co vás čeká:

Komunikace (ústní i písemná) s obchodními partnery
Zpracování nabídky dle požadavků klienta
Zadávání inzerce na realitní servery
Organizace schůzek / prohlídek nemovitostí společně s klienty
Řešení finančních náležitostí spojených s prodejem nemovitosti
Zodpovědnost za přípravné procesy obchodních vztahů

Co je pro práci u nás nezbytné:

Min. SŠ vzdělání, výhodou je ekonomické nebo právnické zaměření
Výborná znalost spisovné češtiny
Výborná znalost práce s počítačem
Stylistické schopnosti pro práci s oficiální dokumentací
Komunikativnost a schopnost odborné argumentace
ŘP – aktivní řidič/ka
Praxe na jakékoli obchodní pozici min 2 roky je výhodou
Spolehlivost, vytrvalost, pracovitost, kreativita v dané oblasti, loajalita
Reprezentativní vystupování, slušnost a ohleduplnost

V případě zájmu o spolupráci se těšíme na Váš životopis a na originální motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že jste právě Vy, ten/ta, koho hledáme!

Společnost
Direct AHead
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Realitní makléř, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura