Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze
nám. Jana Palacha 80, 116 93 Praha 1
www.vsup.cz

Grantový specialista/specialistka

Co vás čeká

Zajímavá a různorodá práce s akademickými pracovníky a studenty, vyhledávání grantových příležitostí.

Na této pozici budete:

  • organizovat interní grantové soutěže pro akademické pracovníky a studenty školy;
  • vyhledávat grantové příležitosti u tuzemských i zahraničních poskytovatelů;
  • asistovat při administrativě spojené s přípravou a řešením projektů;
  • mít zodpovědnost za agendu spojenou s metodikou hodnocení výzkumných organizací;
  • provádět evidenci a analytické statistiky týkající se vědecké a výzkumné činnosti školy;
  • podílet se na přípravě projektů OP VVV.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • středoškolské vzdělání s maturitou a min. 8 roky praxe nebo vysokoškolské vzdělání s min. 3 roky praxe;
  • zkušenosti s problematikou administrativy grantů a výzkumných projektů;
  • anglický jazyk slovem i písmem min. úroveň B2 (častá verbální i písemná komunikace);
  • aktivní uživatelská znalost práce s MS Office (Word, Excel, Outlook);
  • výborné komunikační dovednosti a ochotu hledat řešení;
  • spolehlivost, pečlivost, flexibilita.

Výhodou bude, pokud znáte

akademické prostředí.

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci na plný úvazek;
  • atraktivní prostředí prestižní umělecké vysoké školy s možností účastí na výstavách, workshopech;
  • různorodou práci v prostředí prestižní umělecké vysoké školy s výbornou dopravní dostupností (autobus, tramvaj i metro) v centru Prahy (zastávka Staroměstská);
  • zajímavou práci v příjemném prostředí menšího kolektivu;
  • placené kurzy a školení;
  • 25 dnů dovolené;
  • pracoviště v centru Prahy (výborná dopravní dostupnost metrem, tramvají i autobusem - zastávka Staroměstská).

Předpokládaný nástup:

  • dohodou

V případě zájmu neváhejte s odpovědí a zašlete svůj strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem do 1. 10. 2019.

Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří postoupí do druhého kola výběrového řízení. Zasláním přihlášky do výběrového řízení uchazeč/ka souhlasí s poskytnutím osobních údajů za účelem archivace po dobu 3 let.

Adresa
náměstí Jana Palacha 80/3, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Státní a veřejná správa, Account Manager, Brand manager, Produkční, Project Manager, Referent, Specialista na fondy EU
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze, Jana Hubičková
Náměstí Jana Palacha 80, 116 93 Praha 1, ČR