Společnost IQ Group.cz s.r.o. je komplexní projekční kancelář, která má interně 30 inženýrů (stavební část, statika, TZB, elektro, infrastruktura). Projektujeme administrativní, občanské, rezidenční a průmyslové stavby. Naším cílem je poskytnout partnerům profesionální komplexní služby a podílet se na významných projektech v ČR i v zahraničí.

Co vás čeká?

spolupráce na návrhu koncepčního řešení
odborná podpora svěřenému týmu
účast na kontrolních dnech a autorském dozoru
úzká spolupráce s odborníky a manažery z ostatních oborů v rámci našeho týmu
pro váš kariérní růst máme připravené erudované a zkušené mentory i interního kouče

Co očekáváme?

SŠ nebo VŠ vzdělání se stavebním zaměřením
autorizace ČKAIT
odborná praxe 8 let v oblasti projekce
pokročilá znalost programu AutoCAD a orientace v PD
orientace v související legislativě a normách
organizační schopnosti a komunikační dovednosti
smysl pro zodpovědnost, loajálnost a pečlivost
řidičský průkaz skupiny B

Proč byste si měli vybrat naši společnost?

Jsme tým fajn lidí, kteří jsou ochotni pomoci jeden druhému. Máme jasnou vizi a budujeme úspěšnou projekční kancelář. Během roku pořádáme různé firemní akce (grilování, víno, bowling ...) Rozhodně nefungujeme jako korporát, jsme otevřeni novým nápadům a můžete se u nás seberealizovat. Máme velmi příjemné pracovní zázemí a pružnou pracovní dobu. Nabízíme vysoké platové ohodnocení. Podporujeme vzdělávání našich kolegů (školení, semináře, certifikáty ...) a s tím spojený rychlý kariérní růstu.

Přijďte k nám na kafe/čaj, rádi Vás poznáme.

Nástup: ihned/dle dohody

Těšíme se na Vás!

Společnost
IQ Group.cz
Adresa
Lednická 1533, Praha – Kyje
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Project Manager, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

IQ Group.cz, Romana Hertlová
773 333 622