LASCAM se specializuje na nejmodernější průmyslové technologie technologie, jež dodává nejvýznamnějším českým i světovým výrobcům zejména v automobilovém a leteckém průmyslu.

Umožňujeme členům týmu rozvíjet se v oblasti, která je baví. Podporujeme zaměstnance v jejich odborném vývoji a dosahování profesionálních a osobních cílů. Pracovní náplň zahrnuje externí i interní vzdělávání.

Možnost homeoffice, vysoká flexibilita práce, společné týmové aktivity, mladý tým.

Sales Assistant / Backoffice Specialist

Co vás čeká:

Popis pracovní činnosti závisí na zájmech, dovednostech a zaměření kandidáta, rádi spolu s Vámi vybereme vhodnou oblast. V rámci této pozice se jedná zejména o aktivity:

  • Organizuje akci “Zákaznické dny”
  • Poskytuje podporu prodejnímu teamu při zpracování a plnění obchodních případů
  • Administruje CRM – řeší uživatelské problémy, upravuje ceníky a nabídkové vzory, školí uživatele, ...
  • Vytváří firemní, produktové a technologické prezentace na základě dodaných podkladů
  • Zabezpečuje obchodní cesty (hotely, víza, letenky, ...)
  • Řídí dennodenní chod kanceláře
  • Řeší operativní ad-hoc úkoly

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Angličtina - komunikativní úroveň
  • Schopnost řešit problémy
  • Chuť učit se novým věcem
  • Proaktivní přístup
  • Pozitivní přístup

Výhodou jsou:

  • Zkušenosti s prací v administrativě
  • Zkušenosti s podporou obchodního teamu

Co vám můžeme nabídnout:

Práci v progresivní technologické firmě, mladém teamu přímo v Holešovicích, homeoffice, flexibilní pracovní dobu, sickdays, možnost vzdělávání, individuální nastavení rozvoje a cílů, teambuildingové aktivity, různorodou práci, Multisport kartu, služební počítač a telefon, možnost kariérního růstu, atd.

Společnost
LASCAM systems s.r.o.
Adresa
Dělnická 1192/22, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Asistentka, Obchodní asistent, Office Manager, Recepční, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel