Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o.
Společnost Mercedes-Benz Financial Services, která je součástí koncernu Daimler AG, patřící mezi deset největších nebankovních finančních společností v České republice v současné době hledá vhodného kandidáta na pozici:

Finanční účetní v leasingové společnosti

Co Vás čeká

  • Příprava reportů v rámci měsíční a roční závěrky
  • Účtování provozních faktur a standardních měsíčních účetních operací
  • Tvorba daňových přiznání, vyčíslení daňové povinnosti
  • Kontrola a zpracování podkladů pro tvorbu daňových přiznání
  • Komunikace s daňovými poradci
  • Interakce s kolegy z různých oddělení firmy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání ekonomického směru, nejlépe v oboru Finance/Účetnictví
  • Min. 2 roky praxe
  • Orientace v daňových zákonech (DPH, daň z příjmů, daň z motorových vozidel)
  • Dobrá znalost práce s MS Office, zejména pokročilé funkce v Excelu
  • Anglický jazyk aktivně slovem i písmem
  • Schopnost samostatné i týmové práce, flexibilita, spolehlivost, důslednost, komunikativnost
  • Odolnost vůči stresu, ochota učit se novým věcem
  • Zkušenost s účetnictvím v leasingové společnosti výhodou

Co nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Práci v příjemném pracovním kolektivu, moderní pracovní prostředí
  • Prostor a podporu při vzdělávání a příležitost pro osobní i profesní růst s využitím nejnovějších technologií
  • Práci v dynamickém prostředí - účast na projektech v rámci firmy zaměřených na neustálé zefektivňování procesů
  • Atraktivní ohodnocení a řadu firemních benefitů vč. možnosti získání 13. a 14. platu

Adresa
Türkova 2319/5b, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o., Boris Růžička