Luxor je jedním z největších hráčů na knižním trhu. Provozujeme 30 knihkupectví po celé České republice a stále rosteme. Máme nejširší nabídku knih na českém trhu, vybrat si můžete na některé z našich poboček nebo v e-shopu. Palác knih Luxor v Praze, který byl otevřen v roce 2002, je největší knihkupectví ve střední Evropě.

Náplň práce:

  • Kontrola a zpracování došlých dokladů
  • Zpracování faktur za režii a zboží
  • Vyhodnocování prodeje, odsouhlasení stavů komisních skladů
  • Zodpovědnost za zpracování účetní agendy a komisí
  • Práce v tabulkovém systému excel a systému Helios green

Požadujeme:

  • Úplné SŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
  • Zkušenost se skladovým účetnictvím
  • Pečlivost, schopnost řešit problémy
  • Komunikační schopnosti
  • Znalost práce s MS Office (Excel, Outlook)
  • Znalost programu Helios výhodou.

Nabízíme:

  • Práci na HPP na plný úvazek
  • Stravenky 90 Kč
  • Skvěle dostupné pracoviště - přímo u metra B, vlaku, tram, bus
  • Týden dovolené navíc
  • Narozeninové volno
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Nástup ihned nebo dohodou

Společnost
NEOLUXOR, s.r.o.
Adresa
Nádražní 896/30, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.