Jsme vzdělávací a poradenská organizace, která usiluje o to, aby lidé byli v práci spokojení. Našemu oboru se říká kariérové poradenství. Více než 15 let rozvíjíme jednotlivce i celé týmy. Našim klientům pomáháme najít to správné povolání, ve kterém by se cítili naplnění. Organizace podporujeme v tom, aby vytvořily pracovní prostředí, kde se všichni cítí dobře.

Projektový manažer/ka

EKS přijme manažera/ku projektů v oblasti kariérového poradenství a vzdělávání

Náplň práce:

Jde o práci na celý pracovní úvazek s nástupem od září v kanceláři v Praze. Manažer/ka bude mít v kompetenci koordinaci projektů financovaných z ESF, zaměřených na vzdělávání, rozvoj kompetencí a integraci do společnosti (migranti a migrantky, matky malých dětí). Projekty budou realizovány po celé ČR včetně Prahy). Manažer/ka bude zajišťovat nábor do projektových aktivit, logistiku a komunikaci s klienty a klientkami. Též bude mít na starosti propagaci a marketing (nejen projektů, ale celé organizace), zejména správu online kampaní včetně přípravy PR článků a správy sociálních sítí.

Požadujeme:

  • velmi dobré organizační schopnosti
  • zkušenost s řízením projektů či jinou koordinací
  • kreativní myšlení
  • kvalitní písemný projev
  • proklientský přístup a výborné prezentační dovednosti
  • preciznost a systematičnost, dotahování do konce
  • samostatnost a zodpovědnost
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost práce na PC (MS Office), schopnost pracovat se sociálními sítěmi (Facebook, LinkedIn, Twitter)
  • znalost AJ minimálně na úrovni B2
  • zkušenosti z marketingu či propagace velkou výhodou
  • zkušenosti s grafikou výhodou (příprava grafických návrhů/práce s Adobe InDesign či Photoshop)

Nabízíme:

  • různorodou a smysluplnou práci v přátelském kolektivu
  • možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní dovednosti a nápady
  • možnost dalšího vzdělávání a růstu
  • časovou flexibilitu
  • 5 týdnů dovolené
  • nástupní plat 36 000 Kč s možností růstu

Délka trvání: 9.9.2019 - 31.1.2022 s možností prodloužení

Nástup: 9. 9. 2019

Reakce na tuto nabídku přijímáme do 26. 8. 2019. K odpovědnímu formuláři prosím přiložte strukturovaný životopis a motivační dopis.

Vybraní kandidáti a kandidátky budou pozváni k dvoukolovému konkurzu, který se bude konat ve dnech 2. - 3.9. a 5.9. 2019.

Společnost
EKS
Adresa
Bubenská 113/47, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 36 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Children-friendly office
Zařazeno: Marketing, Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace