Vsaďte na nové začátky, přidejte se k nám

Proč právě začít ve společnosti GORDIC?

- jsme jednou z největších softwarových firem v ČR,

- působíme 25 let na českém trhu,

- náš software využívá 6000 organizací,

- jsme ryze česká firma, která hraje podle pravidel.

Jaká bude Vaše náplň práce?

- správa online marketingových účtů

- tvorba kreativních marketingových strategií

- tvorba content plánu (sociální sítě)

- správa sociálních sítí (FB,LinkedIn, Twitter..)

- účast na konferencích a ostatních akcí týkající se KYBEZ

Co na Vás čeká?

- zázemí prosperující a stabilní české firmy,

- moderní a příjemné pracovní prostředí,

- mladý dynamický kolektiv,

- dobré finanční ohodnocení a firemní bonusový systém

- hrazená účast na odborných školeních, konferencích.

Můžete potvrdit o sobě následující?

- bezúhonnost, slušnost, samostatnost, flexibilitu, optimismus, odpovědnost,

- vysokoškolské vzdělání,

- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

- zkušenost se správou sociálních sítí (FB, LinkedIn, Twitter..)

- marketingový background,

- kreativita je jedna z tvých silných stránek,

- kladný vztah k sociálním sítím,

- ochota učit se novým věcem a technologiím

- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS !

Společnost
GORDIC spol. s r.o.
Adresa
Italská 1800/35, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Product Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

GORDIC spol. s r.o., Petra Vodičková
+420 725 531 678