Baví Vás účtovat a chcete rozvinout své schopnosti?

LOM PRAHA s.p., významný podnik s více než 100-letou tradicí českého, ale i světového leteckého průmyslu, hledá novou posilu do ekonomického úseku:

ÚČETNÍ

Náplň práce:

* účtování faktur;

* účtování interních dokladů;

* příprava podkladů pro ČSÚ;

* řešení aktuálních účetních problémů ekonomického úseku.

Co od Vás očekáváme?

* hledáme člověka se SŠ vzděláním (ekonomické zaměření je pro nás výhodou);

* znalost podvojného účetnictví s důrazem na odlišnost účtování obchodní korporace a státního podniku;

* uživatelská znalost práce s PC (MS Office - Word, Excel);

* znalost předpisů o DPH a spotřební dani;

* orientace ve výkaznictví v oblasti účetnictví a statistiky;

* základní orientace v oblasti elektronické spisové služby;

* komunikační a organizační schopnosti;

* pečlivost a samostatnost;

* aktivní přístup k řešení úkolů;

* délka praxe pro nás není podmínkou.

Co Vám za odvedenou práci můžeme nabídnout?

* zajímavou pracovní příležitost v oboru letectví;

* možnost uplatnění dosavadních zkušeností a další rozvoj (absolventy zaškolíme);

* ostatní pracují 40 hodin týdně, naše pracovní doba je 37,5 hodin za týden nebo možnost pružné pracovní doby se splněním pracovního fondu;

* zaměstnanecké výhody (např. kvalitní dotované závodní stravování v areálu společnosti, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, benefitní systém cafeterie, jazykové kurzy, dotovaná karta MultiSport a další);

* odpovídající mzdové ohodnocení;

*příjemné pracovní prostředí v motivujícím kolektivu.

Nástup dle dohody.
Místo výkonu práce Praha 10 - Malešice.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém jazyce (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) a průvodní dopis prostřednictvím tohoto portálu.

Společnost
LOM PRAHA s.p.
Adresa
Tiskařská 270/8, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.