Společnost FRONIUS Česká republika s.r.o., světový výrobce a prodejce svařovací techniky, solární elektroniky a nabíjecích systémů akumulátorů, hledá k posílení svého týmu vhodné kandidáty a kandidátky na pozici:

Nevýrobní manažer závodu

Vaše náplň práce: Řídit všechna nevýrobní oddělení závodu v Českém Krumlově

Jako vedoucí nevýrobních oddělení závodu s přibližně 450 zaměstnanci budete prostřednictvím dílčích vedoucích a dalších odborníků řídit podpůrná oddělen společnosti jako jsou finance & controlling, řízení lidských zdrojů, supply chain management, řízení kvality, facility services a IT. Ponesete celkovou provozní odpovědnost za tato oddělení a dále za jejich rozpočet, plánování a optimální využívání zdrojů, neustálý vývoj příslušných procesů, dodržování dohodnutých postupů, výkonových a kvalitativních specifikací a za dodržování souvisejících směrnic, mezinárodních norem a právních předpisů.

Společně s nadřízeným rakouským managementem se budete podílet na strategickém rozvoji celého podniku. Budete připravovat různé ekonomické analýzy, výpočty ziskovosti, sestavovat zprávy a prezentace pro vedení společnosti a spolupracovat na přípravě roční účetní závěrky až do návrhu rozvahy. Dále budete kontaktní osobou pro auditory, banky, finanční úřad a další orgány státní správy a samosprávy. Rovněž budete řídit rozmanité projekty, průběžně monitorovat klíčové ukazatele a provádět potřebné korekce. Součástí Vaší práce bude rovněž podpora vzájemné spolupráce mezi jednotlivými výrobními a nevýrobními odděleními, koordinace s různými pracovními partnery z výrobního a obchodního úseku, intenzivní spolupráce s experty z mateřské společnosti a budování a udržování externích profesních sítí a kontaktů.

Váš profil: Zkušený manažer s pozitivním myšlením a plynulou němčinou

Důležité jsou zejména Vaše schopnosti vést, koordinovat a motivovat zaměstnance tak, aby prostřednictvím týmové spolupráce dosahovali stanovené cíle v souladu se strategií a hodnotami společnosti. Velikou výhodou je porozumění výrobním a nevýrobním procesům v širším kontextu celého podniku. Vzhledem k úzkému kontaktu s mateřskou firmou je komunikativní němčina absolutní nutností, angličtina se však může také někdy hodit.

Těšíme se na kolegu, který rád komunikuje, je přiměřeně empatický, má pozitivní myšlení, dokáže se identifikovat s hodnotami naší společnosti a je připraven se dále vzdělávat a rozvíjet.

Naše nabídka: Zajímavý obor, široké pole působnosti a různorodé výzvy.

Budete pracovat v celosvětově známé, úspěšné a stabilní zahraniční rodinné společnosti se srdcem. Budete mít velkou odpovědnost a aktivně se zapojíte do vývoje a zdokonalování mnoha zcela rozdílných procesů důležitých pro fungování celé firmy. Díky zajímavým projektům a úzké mezinárodní spolupráci budete mít možnost se seberealizovat, denně hovořit německy a rozšířit si své obzory v různých oblastech. Na mzdě se domluvíme podle Vašich zkušeností.

Chcete se stát součástí angažovaného týmu a připravit se s námi ke skoku do úspěšné budoucnosti? Potom se těšíme na Váš přesvědčivý životopis.


Informace o pozici

Společnost
FRONIUS Česká republika s.r.o.
Adresa
Tovární 170, Český Krumlov – Domoradice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Vrcholový management, Finanční ředitel/manažer, Office Manager, Provozní ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FRONIUS Česká republika s.r.o.
380 705 113