Naše společnost Snoeks Automotive byla založena v roce 1956 v holandském Haarlemu panem Matthijsem Snoeksem. V roce 2002 bylo založeno distribuční středisko v České republice a od roku 2013 sídlíme v průmyslové zóně v Krupce, kam jsme se přesídlili kvůli větším a modernějším prostorám.

Jsme předním světovým partnerem výrobců automobilů, kterým pomáháme s rozšiřováním nabídky lehkých užitkových vozidel. Nabízíme řadu inovativních úprav vozů, díky kterým lze auta využívat více způsoby a uvést je na různé trhy. V pobočce v Krupce probíhají kompletace jednotlivých dílů různého materiálu a druhu, ty se poté balí do sad, které již putují do těch největších automobilek v Evropě.

Neustále se snažíme o inovaci a zlepšování našich výrobků, a proto se nám daří zapůsobit na firemní partnery a dokonce překonávat jejich očekávání. Naše společnost stále roste a profesionalizuje. V roce 2019 máme již v ČR 240 zaměstnanců.

PROVOZNÍ ŘEDITEL

Máte rád/a výzvy? Jste ambiciózní? Vycházíte dobře s lidmi a rád/a je vedete tím správným směrem? Zajímá nás Váš životopis!

Pokud nemáte tolik zkušeností, nechte se vést zkušenými kolegy a pod jejich vedením uzrajte do pozice „provozní ředitel“.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:

  • Nastavení, řízení a koordinace provozních procesů v rámci organizace s počtem 160 zaměstnanců
  • Stanovování provozních plánů a personální politiky v souladu se strategií organizace
  • Hodnocení technicko - ekonomických cílů, plnění plánů a vybraných ukazatelů výroby
  • Koordinace řešení provozních a operativních problémů
  • Sledování a vyhodnocování efektivity provozních procesů, návrhy na zlepšení jejich koordinace
  • Reprezentování organizace na jednáních se stálými obchodními partnery a potenciálními zákazníky

PŘEDPOKLÁDÁME, ŽE:

  • Máte VŠ vzdělání
  • Ovládáte angličtinu minimálně na úrovni B2
  • Jste alespoň 2 roky pracoval na manažerské pozici
  • Máte organizační a analytické schopnosti
  • Máte výborné komunikační a prezentační dovednosti a strategické myšlení

Místo výkonu práce: Repro Interior s.r.o., Litvínov

Společnost
Snoeks Automotive CZ s.r.o.
Adresa
Nádražní 557, Litvínov – Horní Litvínov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Vrcholový management, Výkonný ředitel, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel