International accounting and consulting company searches for:

Junior účetní

Náplň práce:
* kompletní vedení účetních agend navazující na zaškolení
* zpracování reportingů
* komunikace s příslušnými úřady

Požadujeme:
* alespoň základní znalost podvojného účetnictví výhodou
* znalost MS Office
* pečlivost, flexibilitu, komunikativnost, schopnost vysokého pracovního nasazení, profesionální přístup
* znalost AJ výhodou

Nabízíme:

* zajímavou práci v mladém dynamickém týmu s možností profesionálního růstu, jazykové studium
* zázemí mezinárodní společnosti
* příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
* firemní výhody
* práci na hlavní pracovní poměr

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis.

Společnost
Geneva Consulting Finance s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.