VIENNA-COMPONENTS-TRADING, s.r.o.

Brand Sales Manager

Kdo jsme

Společnost Vienna-Components-Trading, s.r.o. se již od roku 1994 zabývá distribucí elektronických a elektromechanických komponent průmyslové elektroniky. Jako distributor předních světových výrobců

v oboru zajišťujeme dodávkami odvětví industrial automation, railway & transportation, automotive, construction vehicles, telecom.

Působíme přednostně na trzích ČR a SR s přesahem do Evropy, USA, Ruské federace a Asie.

Co vás čeká

Převzetí odpovědnosti za kompletní produktová portfolia několika výrobců souvisejících

oborů industrial automation, automotive, railway, transportation, telecom.

Rozvoj a rozšíření existujícího a dobře fungujícího portfolia zákazníků v regionu ČR A SR.

Nabídková činnost, obchodní jednání, příprava objednávek pro další administrativní zpracování.

Poskytování technických konzultací a podpory zákazníkům v rámci produktového portfolia.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

. VŠ vzdělání elektrotechnického směru, výborná orientace v elektrotechnice

. Příjemné a profesionální vystupování, výborné komunikační dovednosti

· Nadšení pro kvalitní produkt a obchod

· Zkušenost s prodejem a jednáním se zákazníky

· Schopnost hledat a využívat obchodní příležitosti, prohlubovat spolupráci se zákazníky v daném regionu

rámec ČR a SR

. Ochota cestovat v rámci regionu ČR a SR

· Komunikativní osobnost, schopnost najít společnou řeč a vyjít s lidmi i v obtížných situacích, radost z kontaktů s lidmi a udržování vztahů

· Týmový hráč

. Znalost AJ pro komunikaci na technické úrovni s výrobci a dodavateli

· Základní znalost programů MS Word a MS Excel, práce s PC

· Řidičský průkaz sk. B

Výhodou bude, pokud budete umět

. Znalost druhého NJ výhodou

Co vám můžeme nabídnout

· Produkty výrobců, kteří jsou světovými leadery oboru a je radost je prodávat

· Dobré zázemí a podmínky pro práci

· Školení a profesní rozvoj

· Mimořádně dobré finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích

. Služební automobil i k soukromým účelům

. Flexibilní pracovní doba

· Firemní benefity

. Notebook, mobilní internet, mobilní telefon

· Smlouvu na dobu neurčitou

Společnost
VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.
Adresa
Modřínová 578, Zruč-Senec – Senec
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Marketing, Prodej a obchod, Elektroinženýr, Elektrotechnik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o., Martin Janda
602 641 700