WETRA-XT Group je úspěšnou a především dynamickou obchodní společností s 20 letou tradicí v ČR. WETRA-XT má aktivních více než 6000 položek v oblasti domácnosti, nářadí značky ASIST, GARDENIUS, KIS, SPAAS, trezorů, cyklo, autopříslušenství a dalších..

WETRA-XT Group (www.wetra-xt.com) je jedním z největších dodavatelů DIY do obchodních řetězců v ČR a SR a zároveň má silnou rozrůstající e-commerce divizi www.gigamat.cz

ASIST nářadí, je nejprodávanější značka nářadí na českém trhu od roku 2000. Nyní hledáme ty nejschopnější z vás, kteří se cítí na to, být součástí našeho organismu, který je složen z těch nejlepších. Prodali jsem 4,5 miliónů strojů a stále jdeme kupředu.

Naše firma se řídí zásadou:

"Coming together is a beginning; keeping together is progress; working together is success."
"Spojit se - je začátkem, být spolu je vývojem, pracovat společně je úspěchem."
Henry Ford

A proto chceme oslovit ty z vás, kteří chtějí společně s námi dosáhnout úspěchu.
Ozvěte se nám! Právě jsme otevřeli tuto pozici:

Referent ekonomického oddělení

***Referent ekonomického oddělení***

Právě teď, hledáme spolehlivého a pracovitého kolegu/ kolegyni na pozici:
Samostatný referent ekonomického oddělení

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • Znalost práce v MS Office (především Excel, vzorce)
  • Pečlivost, svědomitost, spolehlivost
  • Analytické myšlení
  • Znalost finančních výkazů
  • Přehled o účetnictví, daních

CO NABÍZÍME:

  • Klíčovou pozici v našem týmu
  • Zázemí silné společnosti
  • Schopnost rozvíjet se a řešit různorodé úkoly
  • 25.000 v závislosti na typu spolupráce + nadstandardní kvartální bonusy.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zpracování měsíčních výkazů pro vedení společnosti
  • Zpracování dokladů pro externí účtárnu
  • Zpracování platebních avíz, zápočty
  • Kontrola FAV a FAP
  • Kontrola a zpracování ODD
  • Self billing doklady
  • Kontrola zpracování dokladů přes EDI
  • Saldo
  • Řízení pohledávek/ závazků
  • Kreditní limity pro odběratele
  • Zpracování a kontrola bonusů, penalizací
  • Cash flow
  • Zpracování a vyhodnocení rentability obchodních nabídek
  • GDPR agenda

KANCELÁŘ - MÍSTO PRACOVIŠTĚ
WETRA-XT, ČR s.r.o.

Veselská 699, 199 00 Praha 9 - Letňany

Výborná dostupnost MHD, parkoviště před budovou

Neozveme-li se do 21 pracovních dnů, upřednostnili jsme na tuto pozici jiné kandidáty, ale dovolíme si Váš životopis uložit pro případné další pozice. Děkujeme za pochopení.
Děkujeme za Váš zájem a přejeme mnoho úspěchů!

Adresa
Veselská 699, Praha – Letňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Fakturantka, Financial Controller, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

WETRA-XT, ČR s.r.o., Radek Jahn
281 926 926