OSTRAVA: IT DEVELOPER FRONTEND

Společnost ADLER Czech, a.s. patří mezi přední dodavatele reklamního textilu v České republice i v Evropě.
Aktuálně hledáme kolegu do našeho IT týmu v Ostravě, který se bude Front End vývoji.

Být součástí našeho IT znamená tvořit „srdce“ celé společnosti.
Jelikož jsme moderní a rychle rostoucí firma, tak stejně rychle narůstají požadavky na aplikace a služby, které v rámci IT poskytujeme. Z těchto důvodů se snažíme využívat nejmodernějších technologií a nebojíme se investovat do nových IT produktů. Stejně dynamický je i náš tým IT odborníků.

Organizace IT oddělení je dělena na vývojářskou a infrastrukturní část a dále pak na supportní část.

IT oddělení je umístěno do dvou lokalit – v Ústí nad Labem, kde je větší část týmu, specializovaná více na podporu administrativních pracovníků a Ostrava, kde je umístěn náš sklad textilu, kde tým IT zajišťuje vysokou úroveň technické automatizace skladu. A do tohoto ostravského týmu spadá IT DEVELOPER FRONTEND.

Jaká bude Vaše náplň práce:

• Návrh wireframů, tvorba šablon, Javascriptová funkčnost a unit testy.
• Analýza problémů a zpracování požadavků na řešení.
• Příprava a spolupráce na testování aplikací.
• Vytváření systémové a uživatelské dokumentace.
• Implementace front-endů komunikujících přes REST API.
• Spolupráce s programátory a ostatními IT kolegy.
• Spolupráce na řešení zákaznických požadavků v rámci správy aplikací.
• Zajišťování školení uživatelů (interní).

Od ideálního kandidáta požadujeme:

• Znalost principů programování.
• Znalost HTML 5 a CSS 3 (Bootstrap, Less).
• Znalost Javascriptu a jeho frameworků (React).
• AJAX.
• Grafický cit pro výsledný vzhled aplikace.
• Responsivní web design.
• Znalost/zkušenost s agilními metodikami vývoje a hlavně Scrumem a Agile.
• Dodržování pravidel přístupnosti a použitelnosti.

Dále pak:

• konstruktivní přístup k řešení problémů,
• vysokou míru samostatnosti,
• koncepční a logické myšlení,
• orientaci na strukturu a detail,
• velmi dobré komunikační dovednosti,
• smysl pro týmovou spolupráci,
• chuť neustále se učit a vzdělávat.

Co Vám na pozici nabízíme?

• Stabilní finanční hodnocení, včetně bonusů, • výborné technické i technologické zázemí,
• vstupní zaškolení a široké možnosti vzdělávání v rámci společnosti (jazykové kurzy v místě pracoviště,...),
• možnost profesní seberealizace a dalšího růstu,
• dlouhodobou perspektivu v trvale rostoucí firmě s nadnárodním působením,
• práci v dynamickém, zkušeném a přátelském kolektivu,
• stravenky a kuchyňka v místě pracoviště,
• plně zajištěný pitný režim, ovoce pro zaměstnance.

Zaujala Vás tato pozice a Váš profil odpovídá našim požadavkům? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis.
Těším se na spolupráci s Vámi!

Společnost
ADLER Czech, a.s.
Adresa
Lihovarská 692/40c, Ostrava – Kunčičky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ADLER Czech, a.s., Pavla Sklenářová
727 833 371
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.