Společnost OVANET a.s. byla založená v roce 2000. Jádrem činností společnosti je provozování Metropolitní sítě, Městského dopravního kamerového systému, HOTSPOTS sítě - volně přístupných Wi-Fi zón internetu v Ostravě a poskytování outsourcingu pro Statutární město Ostrava. Více na www.ovanet.cz

Projektový manažer/Projektant

Projektový manažer / projektant

Náplň práce:

  • pravidelná komunikace se zákazníkem
  • příprava projektů telekomunikačních sítí, samostatná projekční činnost
  • zpracování dokumentací skutečného provedení apod.
  • příprava specifikací, tvorba rozpočtů
  • zodpovědnost za dodržení termínů

Požadavky na uchazeče:

  • vzdělání min. SŠ (elektrotechnického směru, i pro absolventy)
  • znalost AutoCAD výhodou
  • základní znalost legislativy výhodou
  • znalost telekomunikací a praxe ve výstavbě výhodou
  • znalost anglického jazyka minimálně na úrovni studia technických materiálů
  • samostatnost, zodpovědný přístup
  • schopnost týmové práce
  • spolehlivost a bezúhonnost
  • aktivní přístup k sebevzdělávání
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

zajímavou práci v dynamickém prostředí ICT společnosti

  • samostatnou i týmovou práci na zajímavých projektech
  • zaškolení, odborný a profesionální růst (vzdělávání)
  • příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv
  • odpovídající mzdové podmínky a prémiové ohodnocení,
  • možnost dalšího osobního i profesního růstu
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody_stravenky, příspěvky na pojištění, sociální fond, sick days, dovolená 5 týdnů, firemní akce

Nástup možný: ihned

Společnost
OVANET a.s.
Adresa
Hájkova 1100/13, Ostrava – Přívoz
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Telekomunikace, Project Manager, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: vozíčkáři.