AWT Rekultivace, člen skupiny PKP CARGO, chce prostřednictvím svých komplexních služeb (rekultivační práce, zemní práce, stavební, demoliční a projekční činnosti) odstraňovat negativní dopady lidské činnosti na přírodu. Odstraňujeme staré ekologické zátěže, likvidujeme odpady, rekultivujeme brownfieldy. Podílíme se na útlumu hornické činnosti v regionu. Nabízíme služby v oblasti přepravy a manipulace.

Co vás čeká

  • zpracovávání projektové dokumentace potřebného stupně, včetně zajištění vstupních podkladů
  • dle zkušeností schopnost zpracování samostatných technických řešení
  • projednávání dokumentace v průběhu zpracování i v závěru prací s dotčenými orgány a organizacemi
  • zpracovávání rozpočtů projektových staveb

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • preferujeme ukončené VŠ vzdělání technického směru - obor pozemní stavitelství, dopravní stavitelství, vodní hospodářství, technická infrastruktura, městské inženýrství. Šanci má ale i středoškolák s výše vyjmenovaným zaměřením a praxí v oboru
  • znalost práce s PC (MS Office, zejména Word, Excel)
  • znalost práce v programu AutoCad, KROS, Project
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič (občas je potřeba zajet na úřady a vyřídit věc osobně)

Výhodou bude, pokud budete umět

  • autorizace ČKAIT výhodou
  • zkušenost, praxe na podobné pozici
  • ochota učit se novým věcem, samostatnost, samovzdělávání

Co vám můžeme nabídnout

  • pět týdnů dovolené
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • příspěvek zaměstnavatele na stravenky
  • práce ve významné společnosti v daném oboru
  • vzdělávací kurzy, školení

Těšíme se na vás!

Společnost
AWT Rekultivace a.s.
Adresa
Dělnická 884/41, Havířov – Prostřední Suchá
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

AWT Rekultivace a.s., Lenka Vavříčková
+420596580234, +420728169628
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.