Nejsme korporace, ale malá firma s šedesáti zaměstnanci, která má více než pětadvacetiletou tradici a dodává své výrobky do celého světa. Ve VEITu máme celý vývojový a výrobní proces pod kontrolou. Přidej se k nám a vyvíjej s námi embedded software pro řídící jednotky nákladních vozů pro přepravu jednodenní drůbeže, komponenty periferií nákladních vozů a elektronické váhy pro drůbežářský průmysl. Spolupracuj s vývojáři hardwaru a softwaru, měj přímý vliv na vývoj produktu. Výsledky své práce uvidíš ve velmi krátkém čase v produkci a dostaneš zpětnou vazbu od zákazníků.

Vývojář firmware

Tvé hlavní úkoly budou:

Analýza komplexních požadavků a jejich zapracování do architektury a vývojových plánů.
Vývoj nízkoúrovňového kódu, jeho nasazení a údržba.
Spolupráce na integraci hardware, firmware a komponentů do systémů.
Unit a systémové testy, verifikace a analýza problémů chyb systémů.
Definice, vývoj a integrace testů hardware pomocí speciálního firmware.
Spolupráce s vývojáři hardware při vývoji systémů.

Klíčové požadavky:

Minimálně jeden až tři roky přímé zkušenosti s vývojem firmware či nízkoúrovňovým programováním
Znalost programování v C a C++
Zkušenost s vývojem firmware, testováním a laděním
Zkušenost s komunikací pomocí CANbus, UART, I2C a SPI

Preferované zkušenosti:

Porozumění schémat DPS
Znalost ladících nástrojů signálů (osciloskop, logický analyzátor)
Znalost verzovacích systémů zdrojových kódů (Git, atp.)
Zkušenost s technologiemi LoRa a Bluetooth
Zkušenosti s programování pomocí C++ na baremetal (Kvasir, Crect, Boost SML)
Zkušenosti s architekturami 8051, ARM Cortex M a ARM 7
Porozumění konceptů RTOS - tasky, deadloky, řízení zdrojů (např. FreeRTOS)

Co nabízíme:

Zajímavou a rozmanitou náplň práce (např. řízení Dieselových motorů)
Flexibilní pracovní doba
Pět týdnů dovolené
Jazyková výuka
Roční bonusy

Společnost
VEIT Electronics
Adresa
Modřická 700/52, Moravany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Vývojový inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.