SALTEK je přední česká společnost specializující se na vývoj a výrobu ochran před přepětím. Má vedoucí postavení na trhu v České republice a významně exportuje na světové trhy. SALTEK nabízí ucelený sortiment výrobků pro ochranu elektrických a elektronických zařízení v napájecích sítích nízkého napětí, pro informatiku, měření a regulaci a telekomunikace. Všechny výrobky vyhovují mezinárodním standardům. Základem dynamického rozvoje firmy je vlastní vývoj výrobků a vlastní laboratoř vybavená unikátními přístroji a technologiemi. Další informace naleznete na www.saltek.eu.

DTP pro technickou dokumentaci – zkrácený úvazek

Baví Vás grafické programy? Zajímáte se o elektro?

Nabízíme pracovní příležitost, kdy můžete propojit grafickou práci s elektrotechnickým oborem a realizovat se v ryze české společnosti s dlouholetou tradicí na trhu.

Náplň práce:

  • zajištění tvorby a tisku štítků, potisků, schémat, rozměrových nákresů a obrázků – vše ve spolupráci s vývojovým týmem podle povahy požadovaných dat, zejména v oblasti „Značení“
  • připravovat návody a výrobkovou dokumentaci pro výrobu
  • zpracování podkladů pro systém elektronické databáze parametrů
  • vytváření výrobkové dokumentace nových výrobků a zajištění aktuálnosti v případě změn

Požadujeme:

  • ochotu učit se nové věci
  • minimálně SŠ vzdělání
  • zkušenost s grafickým balíčkem Adobe, zejména se softwarem InDesign a IlIustrator
  • MS Excel středně pokročilá úroveň
  • znalost anglického jazyka na úrovni porozumění psaného textu
  • preciznost a odpovědnost za svou práci
  • týmovou i samostatnou práci

Nabízíme:

  • práci na částečný úvazek, max.3 dny v týdnu, nárazová činnost
  • flexibilní pracovní dobu
  • odpovídající platové ohodnocení
  • profesionální mladý tým

Datum nástupu: Ihned, dle dohody
Pracoviště: Ústí nad Labem

Těšíme se na spolupráci.

Společnost
SALTEK s.r.o.
Adresa
Drážďanská 561/85, Ústí nad Labem – Krásné Březno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Média, reklama a PR, Technika a vývoj, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Technik, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.