Česká společnost působící 25 let na trhu, specialista v oboru prodeje a servisu kopírovací a tiskové techniky hledá nového kolegu na pozici:

Servisní technik - HPP

Otevíráme výběrové řízení na pozici SERVISNÍ TECHNIK pro servis digitální kancelářské techniky v regionu Prahy a Středočeského kraje. Vaší pracovní náplní bude instalace a servis kancelářských strojů, implementace a nastavení softwarů na management tisku, obsluha tiskové techniky a odborné poradenství pro zákazníky.

Požadujeme:

* středoškolské vzdělání s maturitou (nejlépe elektro - počítačové systémy)
* znalost AJ na technické úrovni
* komunikativnost, příjemné vystupování
* samostatnost, odpovědnost
* velmi dobrou znalost práce s PC, znalost TCP/IP technologie
* technické myšlení
* aktivní přístup ke svěřeným úkolům, chuť dále se technicky vzdělávat
* řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

* stabilní zázemí zavedené společnosti
* různorodou pracovní náplň
* praktické zaškolení
* automobil i pro soukromé využití
* notebook / mobilní telefon

V případě zájmu o tuto pozici nám, prosím, zašlete svůj životopis.

Společnost
COPY SERVIS spol. s r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Služby, Technika a vývoj, Správce aplikačního SW, Technik, Technik HW, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

COPY SERVIS spol. s r.o., Jaroslav Krameš
257 315 732