Společnost Petr´s, s.r.o. podniká v oblasti cestovního ruchu od roku 1994. Provozuje cestovní kancelář zaměřenou na lyžařské zájezdy do Alp a k tomu 2 hotely v Praze.

Pracovník cestovní kanceláře - lyžařské zájezdy do Alp

Hledáme sympatickou kolegyni či kolegu do menšího týmu pro přípravu a prodej zejména lyžařských pobytů v alpských zemích.

TYP PRACOVNÍHO POMĚRU:
- hlavní pracovní poměr

VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ BUDE:
- jednání se zahraničními partnery zejména ve Francii, Rakousku a Itálii (nasmlouvání ubytovacích kapacit, vyjednávání podmínek, hledání nových partnerů, destinací...)
- jednání s klienty (provedení klienta celým procesem od nezávazné poptávky přes rezervaci po vypravení/odbavení zájezdu/pobytu a vyhodnocení zpětné vazby)
- práce s rezervačním systémem, s outlookem, excelem atd.
- práce s webem
- administrativa
- vyúčtování akcí a příprava podkladů pro účetní
- sledování trhu v ČR i v zahraničí - konkurence, zahr. partneři, srovnávání cen
- propagace (web, internetové kampaně...)
- příprava tištěného katalogu (tvorba textů, korektury, spolupráce s grafikem, tiskárnou a distribucí atd.)
- kalkulace cen
- během podzimu a zimy je hlavní činnost prodej pobytů, odbavení klientů, kontakt se zahraničními partnery, během jara a léta pak probíhá zejména příprava produktu (kalkulace, katalog, web atd.)

NABÍZÍME VÁM:
- práci v malém a přátelském kolektivu
- využití cizích jazyků - hlavní jazyk je AJ, další jazyky vítány (NJ, FJ)
- flexibilní pracovní dobu
- prostor pro vlastní iniciativu
- rozmanitou práci vyžadující logické myšlení a dobré organizační schopnosti
- možnost občasných pracovních cest do zahraničí (zejména Francie, Rakousko) jako delegát nebo na workshopy
- zvýhodnění pro soukromé cesty do našich destinací
- vstup do sportovního centra na Praze 5 zdarma nebo za zvýhodněnou cenu (www.squashpark.cz)
- kancelář v centru na I.P. Pavlova

OČEKÁVÁME OD VÁS:
- jazykové znalosti, AJ alespoň komunikativně, další jazyky výhodou (NJ, FJ)
- orientaci v oboru - výhodou je znalost Alp, lyžařského prostředí, lyžování jako koníček atd., příp.praxi na podobné pozici či zkušenost s plánováním vlastních cest do zahraničí.
- znalost Excelu, Outlooku atd.
- dobré komunikační, vyjadřovací a organizační schopnosti
- ochotu a vstřícnost vůči klientům, umění jednat s lidmi
- obchodního ducha, schopnost vyjednat podmínky u obch. partnerů
- samostatnost, pečlivost a pracovitost
- smysl pro zodpovědnost za vykonanou práci
- uvítáme zvídavou, příjemnou a veselou osobnost!
- dlouhodobou spolupráci

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš životopis a motivační dopis. Do dopisu uveďte, proč Vás zaujala právě tato naše pracovní nabídka do lyžařské cestovní kanceláře. Uveďte též datum možného nástupu. Ozveme se Vám a případně pozveme k osobnímu pohovoru. Za všechny odpovědi předem děkujeme.

Společnost
Petrs, s.r.o.
Adresa
Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Služby, Prodejce zájezdů, Referent, Delegát cestovní kanceláře
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.