ČVUT v Praze, Kloknerův ústav přijme FINANČNÍ ÚČETNÍ

Požadavky:

- SŠ vzdělání

- Velmi dobrá znalost účetnictví a související legislativy – praxe minimálně 3 roky

- Znalost účetního programu FIS a akademického prostředí velkou výhodou

- Zkušenost s účtováním grantových projektů a projektů z EU

- Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k práci

- Znalost cizího jazyka (AJ, NJ) vítána

Náplň práce:

- Kompletní vedení účetnictví

- Účetní výkazy

- Příprava podkladů pro audity

- Evidence majetku, inventarizace

- Agenda cestovních příkazů

Nabízíme:

- Odpovídající mzdové ohodnocení

- 6 týdnů dovolené

- Stravenky

- Pružná pracovní doba

Nástup možný od 2.9.2019.

V případě zájmu o námi nabízenou pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis se stručným motivačním dopisem do 20.8.2019.

Společnost
ČVUT - Kloknerův ústav
Adresa
Šolínova 1903/7, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ČVUT v Praze, Kloknerův ústav
Šolínova 7, 16608 Praha 6 – Dejvice, Česká republika
224 353 533