CZ PEOPLE je agentura práce, která se již od roku 2003 specializuje na pracovní nabídky ve službách, obchodě a výrobě na území České republiky.

Grafik DTP u Prahy 6

Pro společnost, která je inovativním výrobcem flexotiskových forem, poskytovatelem předtiskových služeb a distributorem materiálů a zařízení pro zákazníky převážně ze zahraničí hledáme schopné zaměstnance na pozici Grafik

Náplň práce:

Dle zadání a požadavků TL zpracovává zadané podklady pro výrobu tiskové formy a všechny
požadované elektronické či analogové výstupy.
Pro zpracování dat používá SW dle vybavení studia - ArtPro, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop,
obsluha softwarových RIPů a dalších programů pro předtiskovou přípravu.

Požadujeme:

  • středoškolské s maturitou nebo vyšší vzdělání
  • zkušenosti s prací na platformě Mac
  • výborná znalost Photoshop a Ilustrátoru
  • znalost grafických programů

Nabízíme:

  • možnost náhledu do provozu před nástupem
  • mzda: 22.000 - 30.000 Kč / měsíc
  • nástup možný dle dohody
  • HPP
  • místo práce: Praha západ: Statenice - Černý Vůl (dostupnost HMD) nebo možnost ubytování v pracovních dnech
  • pracovní dobu od PO-PÁ
  • ranní a odpolední směny od 6-22 hodin - střídání po týdnu
  • příplatky
  • bonusy

V případě zájmu zašlete životopis. Pro domluvení pohovoru se Vám ozveme do dvou dnů

Společnost
CZ PEOPLE s.r.o.
Adresa
Nebušická 128, Praha – Nebušice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 22 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.