Společnost Canpol je jedním z předních evropských výrobců potřeb pro kojence. Moderní a inovativní společnost již více než 25 let vychází vstříc potřebám těch nejmenších a jejich rodičů ve více než 50 zemích světa. Nabídka firmy zahrnuje široký výběr produktů značek Canpol babies a LOVI od potřeb pro maminku, krmení dítěte, dudlíků, hygienických a bezpečnostních pomůcek, po chrastítka a hračky.

Co vás čeká

• odpovědnost za přípravu a realizaci Trade marketingového plánu

• podpora realizace programů pro zvýšení prodeje, příprava a vyhodnocování veškerých trade/marketingových aktivit, komunikace výstupů a doporučení v rámci společnosti

• příprava, plánování a realizace aktivit pro jednotlivé obchodní partnery

• práce s daty, tvorba plánogramů a podkladů pro jejich tvorbu

• tvorba a realizace merchandisingových doporučení

• příprava a realizace veškerých POS materiálů (plakáty, woblery, permanentní stojany, polepy prodejen atd.)

• prezentace novinek a aktivit obchodním zástupcům

• monitoring a analýza trhu, konkurence, trendů v marketingu

• využívání online i off-line marketingových nástrojů

• správa e-shopu (administrativní činnost, aktualizace portfolia, kontrola cen, práce s xml feedem)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• min. SŠ vzdělání s maturitou, VŠ vzdělání v oboru marketingu a ekonomie výhodou

• prokazatelná alespoň 2-3 roky profesionální praxe v oboru

• spolehlivost, samostatnost, loajalita, flexibilita, týmový duch

• orientace na cíl, výkonovou složku, schopnost řešit komplikované situace

• kreativní, a především analytické myšlení, chuť zkoušet nové věci

• výborné prezentační a organizační schopnosti a dovednosti

• Time management na vysoké úrovni – prioritizace a dodržování termínů

• schopnost pracovat na více projektech současně, rychlá orientace v problému

• MS office na pokročilé úrovni, excelentní schopnost práce v Excelu a PowerPointu

• AJ na komunikativní úrovni

• řidičský průkaz

Výhodou bude, pokud budete umět

Pozitivní vztah, znalost a zkušenost s dětským, kojeneckým zbožím a zbožím pro potřeby kojících matek, orientaci na trhu s daným portfoliem.

Co vám můžeme nabídnout

• samostatnou, pestrou a perspektivní práci ve stabilní mezinárodní společnosti s rodinnou tradicí

• práci na HPP – 3 měsíce zkušební doba + práce na dobu neurčitou

• atraktivní finanční ohodnocení

• firemní mobilní telefon – i pro soukromé účely s neomezeným tarifem ČR

• sleva na firemní produkty

• další zajímavé benefity – např. flexibilní pracovní doba, školení, 5 dnů dovolené navíc po pěti letech ve firmě apod.

Společnost
MALEWO Havířov, s.r.o.
Adresa
Těšínská 445, Šenov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Marketing, Trade Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel