Tak to jsme my! Každý jsme jiný, ale skvěle se vzájemně doplňujeme.

Obchodujeme kategorii Cestování, což znamená hotely, penziony, kempy a další zajímavá ubytovací zařízení po celé České Republice. Snažíme se obchodovat co nejvíce na osobní bázi, i když telefon k naší práci samozřejmě také patří.

Ctíme individualitu každého z nás, proto si každý obchoduje podle svého. Kromě měsíčních cílů, které nám dávají naši team leadeři Tom s Jirkou, si veškeré aktivity a čas plánujeme sami. Máme maximální svobodu v tom, koho a jak oslovíme. Rozhodně se nebojíme ani velkých jmen, i pro ty umíme být silnými parťáky. A pokud si s něčím nevíme rady, Tomáš s Jirkou jsou nám vždy po ruce.

I když je naším cílem akvizice nových partnerů, dbáme na to, aby naše spolupráce byla dlouhodobá. Proto se o svěřené a vybudované portfolio pečlivě staráme. Neustále se snažíme našim partnerům přinášet něco nového. V minulém roce to byly například přímé online rezervace pobytů nebo náš nový projekt Dreamio.

V sekci cestování jsme za rok 2018 vyrostli o 30% a stále vidíme obrovský potenciál k růstu. Chceme, aby měl náš zákazník ten největší komfort a nabídku si přizpůsobil sobě na míru, proto je pro tento rok ve znamení flexibilních balíčků, aby si zákazník mohl operativně ke standardnímu balíčku dokoupit např. počet nocí / osob, který ideálně chce.

Pokud chceš být u toho s námi, pak by ti neměla chybět:

  • zdravá drzost a selský rozum
  • touha zdolávat výzvy - ne pro tebe není odpověď
  • chuť trávit velké množství času na cestách za partnery (je tedy nutné být aktivním řidičem)
  • schopnost po cestě za partnerem objevit další místa s potenciálem

Proč být součástí našeho cesto týmu?

Tom a Jirka: „U nás v týmu dostaneš ten nejlepší support, a když na sobě budeš pracovat, můžeš vydělávat opravdu pěkné peníze, které nejsou zastropované.

Kromě týmové podpory se můžeš těšit na:

  • zázemí největšího prodejce v oblasti cestovního ruchu v ČR
  • náš vlastní koncept Business Academy, kde se budeš učit od těch nejlepších z nás
  • finanční podporu, než se rozkoukáš
  • skvělé zázemí v centru Prahy
  • atmosféru rozverně dospělého startupu, který je jedničkou ve svém oboru

Pokud chceš zjistit ještě více informací (například to, do jakého týmu by jsi šel/šla), mrkni zde: https://magazin.slevomat.cz/slevomat-live/seznamte-se-s-nasimi-obchodnimi-tymy/

Těšíme se!


Informace o pozici

Společnost
Slevomat.cz, s.r.o.
Adresa
Pernerova 691/42, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Slevomat.cz, s.r.o., Aneta Vopálková