BTL agentura s 11 letými zkušenostmi působící na českém a slovenském trhu, pracující pro silné nadnárodní společnosti a kvalitní značky etablované na českém a slovenském trhu.

Retail Coordinator IQOS

Retail Coordinator

Přidejte se do našeho týmu a pomáhejte rozvíjet znalosti a schopnosti svých kolegů.

Náplň práce

-Odpovědnost za výsledky a správný chod prodejen v regionu
-Pravidelné kontroly prodejen v regionu
-Aktivní komunikace se Store Managerem a Performance Coachem
-Rozvoj Store Managerů ve svěřeném regionu
-Nábor Store Managerů na prodejny ve svěřeném regionu
-Pravidelné reportování situace v regionu Performance Managerovi
-Zastřešení náboru lidí (Sales Expert)-v regionu
-Příprava a kontrola eventů v daném regionu
-Práce s reporty (tržby, výsledky MS)- aktivní řešení výsledků se Store managery
-Sledování kvality i kvantity na svěřených prodejnách, rozvoj a růst těchto ukazatelů

Pžadavky

- ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu
- aktivní přístup k práci
- vlastní nápady, jak dělat práci lépe
- časově flexibilní
- AJ na komunikativní úrovni
- znalost MS Office na dobré úrovni

Společnost
max promotion s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Firemní akce
Zařazeno: Personalistika a HR, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Obchodní zástupce, Personalista, Trenér/školitel, Kouč, Manažer prodejního týmu, Vedoucí/manažer týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel