Global Payments Europe, s.r.o., V Olšinách 80/626, 100 00 Praha 10 – Strašnice patří do nadnárodní skupiny Global Payments, která je jedním ze světových lídrů v oblasti akceptace platebních karet. Svým klientům v řadě zemí Evropy a Asie nabízíme nejen technologie pro vydávání a akceptaci platebních karet, ale také služby k zajištění jejich provozu. Staňte se součástí přátelského týmu a pracujte v příjemném prostředí po boku odborníků z různých odvětví. Učte se od talentů přímo v týmu, nebo v rámci mezinárodních tréninků pořádaných kartovými schématy VISA, Mastercard, China UnionPay nebo American Express. Rozvíjejte své dovednosti na odborných školeních, jazykových kurzech nebo během workshopů s našimi zahraničními kolegy. A konečně, najděte práci, která Vás bude bavit.

Vypisujeme výběrové řízení na pozici:

IT Solution Developer

Pro naši mezinárodní společnost hledáme šikovného a schopného vývojáře, který má zkušenosti s tvorbou převážně webových aplikací ideálně v prostředí .NET technologii.

Náplň práce:

Vývoj aplikací a řešení v oblasti acquiringu nových zákazníků, platebních terminálů, service desku nebo integrací s třetími stranami.

Požadujeme:

  • Znalost problematiky webových aplikací
  • Znalost používání webservice
  • Ochota proniknout do nových technologií a pracovat v týmu
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Algoritmické a objektově orientované myšlení
  • Odolnost vůči stresu

Výhodou:

  • Aktivní přístup, zájem o svěřené úkoly a konstruktivní optimalizace již fungujících řešení a jejich modulů
  • Praxe s administrací workflow systému výhodou
  • Správa webových aplikací (Microsoft IIS)
  • Znalost scriptovacích jazyků (Javascript, VB Script)
  • Základní znalost .NET
  • Základní znalost SQL

Nabízíme:

  • Časovou flexibilitu
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Možnost práce na mezinárodních projektech
  • Vlídný mladý kolektiv a příjemnou atmosféru
  • Možnost profesního růstu
  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Termín nástupu

  • Ihned nebo dle dohody

Společnost
Global Payments Europe, s.r.o.
Adresa
V olšinách 626/80, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Global Payments Europe, s.r.o., Dagmar Rákosníková
+420 724 673 777
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.