Jsme nezisková organizace, která od roku 1992 poskytuje každodenní pomoc dospělým lidem s tělesným postižením, vozíčkářům, a hledáme brigádníky na pozici pracovník v sociálních službách - osobní asistent/ka.

Co Vás čeká v osobní asistenci:

  • pomoc našim klientům při zvládání běžných denních činností – jde např. o pomoc s přesuny z vozíku, pomoc s osobní hygienou či doprovody klienta k lékaři
  • práce v domácnostech našich klientů v komplexu bezbariérových bytů v Petýrkově ul. na Praze 11, kde máme vlastní provozní dispečink a potřebné zázemí

Kdy Vás potřebujeme:

  • služby jsou plánované dle měsíčního rozpisu v rámci celoročního provozu
  • nyní potřebujeme posílit směny ve večerní časy (cca 19-23 hod.) a víkendy dopoledne (cca 7-11 hod.), měsíční četnost a časový rozsah po dohodě, uvítáme pravidelnost

Co vše nyní nabízíme:

  • práce na dohody (DPP, DPČ) či pracovní poměr na zkrácený úvazek
  • mzdu ve výši 120 Kč /hod. a příplatky 30% za víkend a pozdní večer (od 22 hod.)
  • při pravidelné spolupráci navíc měsíční osobní ohodnocení
  • stravenky ve výši 100 Kč (za směnu min. 3 hod.), příspěvek na kupon MHD

Co od zájemců požadujeme:

  • nezbytnou podmínkou pro práci je čistý trestní rejstřík
  • potřeba je velmi dobrá fyzická a psychická zdatnost (např. zvládnout přesun klienta z vozíku nebo práce s tělesnou intimitou druhého člověka)
  • kvalifikace a praxe na obdobné pozici je vítána (potřebný kurz pro práci v sociálních službách je možné absolvovat následně v rámci zaměstnání)

Dejte nám vědět:

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám prosím svůj životopis s krátkými doplňujícími informacemi o Vás a o možném rozsahu spolupráce. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor. Nástup se zaučením možný ihned.

V případě potřeby Vám bližší informace poskytne vedoucí služby osobní asistence, Bc. Eva Pichrtová, DiS. na tel. č. 607 419 765. Více o nás najdete na našem webu www.kvp.cz.

Společnost
Klub vozíčkářů Petýrkova, o.p.s.
Adresa
Petýrkova 1953/24, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 23 000 – 24 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel, Sociální pracovník, Speciální pedagog, Vychovatel, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Klub vozíčkářů Petýrkova, o.p.s., Eva Pichrtová
607 419 765