Vytváříme inspirativní koupelny promyšlené do posledního detailu. Pod značkou RAVAK dodáváme komplexní řešení moderních koupelen v podobě ucelených konceptů, dále akrylátové vany s možností osazení hydromasážními systémy na míru, sprchové kouty a dveře, umyvadla, koupelnový nábytek, vodovodní baterie a širokou škálu designových doplňků.

Naše řešení čerpají z více než dvacetileté praxe, kdy jsme se stali největším českým výrobcem a držíme dominantní postavení i ve střední Evropě.

RESIDENT ENGINEER

Divize vodovodní baterie

Náplň práce:

- komunikace v rámci celofiremního působení a podpora oddělení kvality

- validace a testování výrobků u výrobce

- kontinuální zlepšování kvality produktů a procesů

- zavádění standardů kontroly kvality výrobků u výrobce

- prohlubování znalostí technických parametrů výrobků

- sledování technických norem a jejich implementace do testovacích zařízení pro ověření kvality výrobků u výrobce

- aktualizace a kontrola technické dokumentace u výrobce

- spolupráce s externími partnery v oblasti kvality a kontroly (certifikace)

- realizace externích a interních auditů (ISO, VDA …)

- možnost spoluúčasti na vývoji vodovodních baterií

Nabízíme:

- zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci

- zázemí stabilní firmy se silnými rozvojovými aktivitami (budoucí příležitosti)

- osvojení si dovedností v interkulturním managementu

- ubytování

- získání zkušeností v komplexním prostředí Číny

- k dispozici notebook, mobil

- mzdové podmínky: fixní mzda + pohyblivá složka (prémie) závislé na odvedeném výkonu práce

Požadujeme:

- VŠ vzdělání technického směru s adekvátní praxi (3 roky min.) v technickém oboru, včetně zkušenosti s korporátní komunikací (písemně, videokonference …)

- jazyková vybavenost: AJ-C1 (vítána: čínština, RJ)

- schopnost čtení tech. dokumentace a orientace v EN, DIN, ČSN normách

- znalost systémových nástrojů a metod např. 8D, FMEA, CP & Cpk, GDT, statistika, R@R, CAD (Pro-E..), CAE (Moldflow, Ansys..), 5S…

- uživatelská znalost PC (Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint na velmi dobré úrovni)

- velmi dobré analytické myšlení, preciznost, systémovost, schopnost vidět souvislosti a navrhovat zlepšování procesů a výrobků

- řidičský průkaz skupiny B

- vynikající komunikační schopnosti a týmová spolupráce

- nástup dle dohody

- místo výkonu práce Čína

Společnost
RAVAK a.s.
Adresa
Čína
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Čínština (Mírně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel