SIMPLEA je moderní česká pojišťovna, která navždy změní pojistný trh.

Je nejlepším řeším pro 75 % českých domácností, a to je veliký trh. Na území ČR tak má potenciál na 3 miliony smluv. To podstatné níže v sekci Jaká je SIMPLEA.

Na pobočku vybíráme posilu, abychom dokázali tento jedinečný program klientům efektivněji přiblížit.

Jaká je SIMPLEA?

Spravedlivá. Garantuje plnění u 99 % pojistných událostí. Nemá žádnou finanční motivaci neplnit.

Inteligentní. V 80 % případů je pojistka potvrzená do 5 minut. Ve složitých případech garantuje ocenění do 48 hodin. Poradce má v každý okamžik smlouvu pod kontrolou v systému.

Motivační. Provize 35 % z pojistného každý rok platnosti smlouvy jako odměna za dlouhodobý servis.

Papír-free. Má vlastní technologii Paris pro uzavírání a správu smluv. Smlouvu uzavíráme, měníme i rušíme online v našem klientském systému. Podepisuje se elektronicky. Také klient dělá všechny úpravy online v portále.

Levná. Nepojišťuje blbosti. Nestaví pobočky. Neplatí zahraniční manažery. Proto má nejlepší pojištění za nejlepší cenu.

Elementární. Soustředí se na základní a důležitá životní rizika. Jeden jednoduchý a transparentní produkt. Stručná smlouva, žádné pojistné podmínky. A pouze 7 základních výluk pěkně pohromadě.

Aktuální. Automatický upgrade všech smluv. Stávající klient je totiž stejně důležitý jako ten nový.

Nejlepší pojišťovna pro klienty i poradce, protože je fér a dává skutečné jistoty a garance.

K NAŠÍ POBOČCE...

Jsme kolektiv profesionálů v oboru financí. Společným úsilím jsme vybudovali pobočku v centru města a za 6 let získali 8000 klientů, o které se staráme. Jsme nejúspěšnější pobočka a výkladní skříň finanční skupiny Partners.

Náš cíl byl vybudovat místo, kde lidé mohou vyřešit všechny finanční otázky pod jednou střechou. Každý tak u nás může nalézt řešení otázky týkající se financování bydlení, ochrany příjmu, budoucnosti, renty, ochrany majetku a odpovědnosti a samozřejmě volných prostředků, které mohou vydělávat. Jsme unikátní hypoteční a investiční centrum.

Hledáme kolegu, který dokáže rozeznat příležitost a na 100 % jí využít. SIMPLEA je jedna z nejvýznamnějších příležitostí na finančním trhu. Hledáme kolegu, který má chuť se rozvíjet a nebojí se výzev.

Pokud nemáš zkušenosti ani znalosti z tohoto oboru, není to překážkou. Všechny naše dovednosti a schopnosti ti rádi předáme v průběhu několika zaškolovacích cyklů, ale především osobním příkladem. Na pobočce bude vždy někdo po ruce, kdo ti pomůže s rozvojem a cestou za výsledky.

Odměna:

Fix + bonusy, standardně první rok na pobočce od 30.000 do 50.000 Kč měsíčního příjmu, při dosažení seniorního postavení od 40.000 Kč do 70.000 Kč. Se zaměřením na projekt SIMPLEA očekáváme odměnu vyšší.

VALORIZACE PŘÍJMU O 4 % KAŽDÝ PŮL ROK, S ODPRACOVANÝM ČASEM NA POBOČCE ODMĚNA CITELNĚ ROSTE.


Informace o pozici

Společnost
Pobočka Partners market / UniCredit Bank
Adresa
Nové sady 988/2, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Finanční poradce, Úvěrový specialista, Makléř, Obchodní zástupce, Pojišťovací poradce, Osobní bankéř
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.


Pobočka Partners market / UniCredit Bank, David Pokorný
Nové sady 988 / 2, 60200 Brno – Brno-střed, ČR
724 689 710