Společnost PROFIFLEX s.r.o. se zabývá se dodávkami stínící techniky (žaluzie, markýzy, rolety, slunolamy ) pro administrativní budovy a rodinné domy.

◐PROJEKTANT◑

Společnost PROFIFLEX s.r.o. zabývající se dodávkami stínící techniky (žaluzie, markýzy, rolety, slunolamy) pro administrativní budovy a rodinné domy, vypisuje výběrové řízení na pozici

Náplň práce:

· navrhování technických řešení a následné odsouhlasování výkresové dokumentace s architektem/projektantem a zákazníkem

· vypracovávání podkladů pro poptávky na dodávku komponent a zařízení

· zadávání do výroby

· tvorba montážní dokumentace

· účast při realizaci zakázek

· spolupráce s Project Managerem, obchodníkem a montérem

· aktivní komunikace se zákazníkem a dodavateli

Požadujeme:

· SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření (nejlépe obor strojírenství, stavebnictví)

· výborná znalost programu AutoCad

· uživatelská úroveň MS Word, Excel, Outlook, Internet

· dobré komunikační a organizační schopnosti

· profesionální přístup, schopnost prezentace, pečlivost, preciznost, zodpovědnost

· schopnost samostatného rozhodování, ale i týmové spolupráce

· řidičské oprávnění sk. B výhodou

· znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:

· motivující finanční ohodnocení 40.000,- (roční prémie až 80.000,- Kč)

· zajímavou práci na prestižních projektech

· zaškolení

· motivující finanční ohodnocení

· mladý a přátelský kolektiv

· služební telefon s neomezeným voláním

· po zapracování osobní automobil i pro soukromé účely

· sleva na firemní výrobky

· práce na plný úvazek

· pracovní smlouva na dobu neurčitou

· Nástup: možný ihned, místo výkonu práce Praha-Kyje

Na Vaše životopisy se budeme těšit. Pokud se Vám do 14 dní neozveme, nepostoupil/a jste do dalšího kola výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Společnost
PROFIFLEX s.r.o.
Adresa
Lednická 1533, Praha – Kyje
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Projektant, Technolog ve stavebnictví, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

PROFIFLEX s.r.o., Jana Faltýnková