Jsme renomovaná společnost s dlouholetou tradicí a významným postavením na pražském trhu s nemovitostmi. Disponujeme zkušeným týmem lidí, kteří tvoří firmu rodinného charakteru. Zaměřujeme se na prodej a pronájem prémiových nemovitostí a developerských projektů. Jsme odborníky na pražský realitní trh a vyhledávaným partnerem pro desítky developerů a bankovních domů.

ASISTENT/KA

Popis pozice:

  • aktualizace nabídky nemovitostí v rámci interní databáze,
  • administrace náběru nemovitostí vhodných k pronájmu převážně zahraniční klientele,
  • telefonický či osobní kontakt s majiteli nemovitostí,
  • příprava podkladů pro inzerci a vytváření inzerátů,
  • koordinace focení nemovitostí; spolupráce s odd. marketingu,
  • monitoring trhu; administrativní podpora týmu aj.

Požadujeme:

  • administrativní znalosti (Word, Excel).
  • plynulou znalost českého jazyka,
  • komunikativní znalosti anglického jazyka.
  • řidičský průkaz sk. B (využití firemního vozu pro náběr nemovitostí)
  • komunikační schopnosti, příjemné vystupování,
  • vlastní iniciativu a pozitivní přístup,
  • znalost Prahy a praxe v realitách výhodou.

Nabízíme:

  • zaškolení a odborný růst,
  • samostatnou, zodpovědnou práci,
  • příjemné pracovní prostředí v nové kanceláři v centru Prahy,
  • přátelský tým spolupracovníků.

Váš životopis posoudíme a v případě, že budete vybrán/a k osobní účasti ve výběrovém řízení, budeme Vás co nejdříve kontaktovat.

V opačném případě budou Vámi poskytnuté údaje v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů skartovány.

Společnost
LEXXUS a.s.
Adresa
Na poříčí 2090/2, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Asistentka, Office Manager, Recepční, Prodejce po telefonu/Telesales, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.