Menzies Aviation je celosvětový poskytovatel služeb pro odbavení cestujících, letadel a zboží. Naši lidé představují pomoc pro miliony cestujících, jimž zajistí bezpečný a hladký průběh odbavení a zároveň ověří, že mají všechny doklady potřebné pro odlet.

Působíme na více než 200 letištích ve 31 zemích za podpory celosvětového týmu více než 30 000 zaměstnanců. Každý rok odbavíme přes milion letů a 1,6 milionu tun zásilek pro více než 500 leteckých společností…. a stále se rozvíjíme. Snažíme se být nejlepší v tom, co děláme - a to znamená i zaměstnávat a podporovat ty nejlepší.

Fakturant/ka na Letišti Václava Havla v Praze

Společnost Menzies Aviation (Czech), s.r.o., zabývající se odbavením letadel a cestujících přijme uchazeče na pozici:

FAKTURANT/KA

Náplň práce:

  • zajišťování přenosu dat do finančního systému
  • reporty pro vedení společnosti
  • fakturace objednávek
  • zpracování vydaných faktur a následné zaúčtování

Nabízíme:

  • práci ve stabilním prostředí úspěšné mezinárodní společnosti, která se zabývá odbavováním letadel různých leteckých společností.
  • firemní benefity: stravenky, Multisport kartu, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvek na dovolenou formou flexipasů
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práce na HPP – doba určitá
  • náborový příspěvek

Požadujeme:

  • dobrá znalost AJ
  • MS Office – dobrá uživatelská znalost

Nástup: ihned / dle dohody

Společnost
Menzies Aviation (Czech), s.r.o.
Adresa
K letišti 1049/57, Praha – Ruzyně
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Vkládání dat do počítače
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Menzies Aviation (Czech), s.r.o., Zuzana Feledíková