LAC, s.r.o. je ryze česká společnost, která začínala v roce 1992 v garáži, dnes má dva výrobní závody o ploše 25 000 m2. Vyrábíme průmyslové pece a žáruvzdorný materiál. Naše práce zahrnuje vše od vývoje, přes testování a výrobu, až po servis a zákaznickou podporu. Na kontě máme více než 13 000 vyrobených pecí, které žhnou v 35 zemích světa. Každý rok vyvíjíme zhruba 100 atypických zákaznických projektů. Díky našim 230 zaměstnancům patříme mezi 100 nejlepších českými firem roku 2016. Zaměstnancům nabízíme volnost nesvázanou korporátními standardy. Procesy a informace jsou otevřené, zaměstnanci mohou u nás prosadit bez dlouhého schvalování cokoli, co dává smysl.

Specialista na parametrické modelování

Nebaví Vás překreslování výkresů, ale chcete se podílet na něčem novém v oblasti modelování a programování? Pak by Vás mohla zaujmout naše nabídka na nově vytvořené místo Specialisty na parametrické modelování.

Jedná se o novou pozici do stávajícího týmu konstruktérů, kde panuje kolegiální nálada. Najdete zde nejen kolegy, ale i kamarády a šéfa, který dokáže ocenit Vaši práci a posouvat Vás dál. Jsme ryze česká společnost, ale naše výrobky potkáte na celém světě a vidíte ihned výsledek své práce.

Náplní Vaší práce bude:

· tvorba parametrických modelů částí pecí

· tvorba doplňků Add-In aplikací pro CAD SW

Nemělo by Vám chybět:

· předchozí zkušenosti s parametrizací částí zařízení

· dobrá znalost 3D konstrukčního softwaru Inventor/SolidWorks

· znalost programování I-logic/DriveWorks

· znalost programování VBA výhodou

· tvořivost, samostatnost, cílevědomost

· schopnost týmové spolupráce, systematičnost, preciznost

· logické uvažování

Můžeme Vám nabídnout:

· možnost ovlivnit, jak bude zařízení vypadat a jak bude fungovat

· možnost osobního a profesního růstu ve stabilní české společnosti s více než 20letou zkušeností

· přátelské a rodinné prostředí v nově vybudované, moderní hale

· úzkou podporu nového kolegy prostřednictvím managementu

· otevřený přístup k nastavení pracovní doby

· další benefity jako například příspěvek na stravování, jazykovou výuku, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, MultiSport kartu a jiné

Termín nástupu:

· ihned nebo dle domluvy

Pokud tušíte, že je to nabídka přímo pro Vás nebo potřebujete doplnit další informace, ozvěte se, rádi se o tom pobavíme nebo se potkáme osobně.

Pro účely výběrového řízení na tuto pracovní pozici bude společnost LAC, s.r.o. se sídlem Topolová 933, 667 01 Židlochovice, IČ: 469 03 470 zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje v souladu s příslušnými právními předpisy. Účast ve výběrovém řízení, resp. poskytnutí osobních údajů pro tyto účely je dobrovolné. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.


Informace o pozici

Společnost
LAC, s.r.o.
Adresa
Topolová 933, Židlochovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Projektant, Průmyslový designer, Konstruktér, Vývojový inženýr, Vývojový technolog, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

Pozice je vhodná i pro důchodce.


LAC, s.r.o., Eva Midrlová
724 402 008